ArenaBG
mobile spot 4
публикувано от svetlin99 на 2020-12-04 01:26:44
Абе кой измисли тоз дизайн и тези функционалности бре. Вие акъл имате ли? Прецаквате arenabg сякаш ви плащат за това. То и от предишния имаше много какво да се желае, но поне като си по настоятелен намираш каквото ти трябва. Но това НЕЩО дето сте го изплескали тука направо убива сайта. Айде със здраве!
публикувано от mulo на 2020-12-04 03:04:30
Намалете малко размера на иконите! В момента се виждат по 3 торента на целия екран на компютъра!
Изключително некомфортно е за разлгеждане, за търсене и за каквото и да е било. Крайно недружелюбно за потребителя дотам, че убива желанието изобщо да влизаш във Арена. Но ако това е целата, то тогава е постигната.
публикувано от derKeks на 2020-12-04 11:51:47
@mulo:

Намалете малко размера на иконите! В момента се виждат по 3 торента на целия екран на компютъра!
Изключително некомфортно е за разлгеждане, за търсене и за каквото и да е било. Крайно недружелюбно за потребителя дотам, че убива желанието изобщо да влизаш във Арена. Но ако това е целата, то тогава е постигната.


Вероятно и вие, както много други потребители, влизате директно в секция "ФИЛМИ" или "СЕРИАЛИ", вместо в "ТЪРСЕНЕ", където са торентите. "ФИЛМИ" и "СЕРИАЛИ" са каталози.
публикувано от charmedsss на 2020-12-05 07:11:42
@derKeks:
Вероятно и вие, както много други потребители, влизате директно в секция "ФИЛМИ" или "СЕРИАЛИ", вместо в "ТЪРСЕНЕ", където са торентите. "ФИЛМИ" и "СЕРИАЛИ" са каталози.


Не мисля, че никой влиза в грешното, а по-скоро не обяснява добре. В търсене има класация на най-сваляните предполагам 3 торента. Според мен за това става дума. Сигурно имат предвид, че препоръчаните са само 3, а не примерно 10. Във ФИЛМИ и СЕРИАЛИ има 24 заглавия на страница, а не 3.
публикувано от derKeks на 2020-12-05 08:56:47
@charmedsss:

@derKeks:
Вероятно и вие, както много други потребители, влизате директно в секция "ФИЛМИ" или "СЕРИАЛИ", вместо в "ТЪРСЕНЕ", където са торентите. "ФИЛМИ" и "СЕРИАЛИ" са каталози.

Не мисля, че никой влиза в грешното, а по-скоро не обяснява добре. В търсене има класация на най-сваляните предполагам 3 торента. Според мен за това става дума. Сигурно имат предвид, че препоръчаните са само 3, а не примерно 10. Във ФИЛМИ и СЕРИАЛИ има 24 заглавия на страница, а не 3.


Напротив, влизат в Каталозите, затова виждат само по 5 икони (постери) на екран и затова са им много големи. Хората не се ориентират къде са торентите. Мислят, че онова горе "ТЪРСЕНЕ" е просто търсачка, както във всеки друг сайт.
публикувано от mulo на 2020-12-05 15:43:39
@derKeks:

@mulo:

Намалете малко размера на иконите! В момента се виждат по 3 торента на целия екран на компютъра!
Изключително некомфортно е за разлгеждане, за търсене и за каквото и да е било. Крайно недружелюбно за потребителя дотам, че убива желанието изобщо да влизаш във Арена. Но ако това е целата, то тогава е постигната.

Вероятно и вие, както много други потребители, влизате директно в секция "ФИЛМИ" или "СЕРИАЛИ", вместо в "ТЪРСЕНЕ", където са торентите. "ФИЛМИ" и "СЕРИАЛИ" са каталози.


Грешите. Влизам точно през "търсене" виждам всички последно качени торенти. Като скролна надолу след препоръчаните виждам точно 3 торента, заради големите икони на категориите. И съответно трябва да скролвам като ненормален, за да видя какво още има. Което съответно убива желанието ми изобщо да влизам тук. Има все още и други торенти, където с едно скролване виждам 17-18 от последно качените торенти. Надявам се този път да съм обяснил добре за какво става дума.

ПС. Ето в момента, за да стигна до последното мнение на тази тема трябва да скролвам 5 минути. Възможно е и проблема да е друг, а не в размера на иконите. нямам представа.

ПС 2. Влизам през IE явно от там е проблема. Не е оптимизиран за всички браузъри. При другите браузъри се виждат по 10-тина торента, което пак е малко, но както и да е, то така или иначе IE вече си е изпял песента.
публикувано от charmedsss на 2020-12-07 00:13:57
Там ще да е проблема. Много сайтове отдавна даже спряха да го поддържат и те карат да ползваш друг чрез съобщение с предложение за подходящи браузъри. Може би проблема е понеже IE май не поддържа HTML5, а сайта може да е правен за него. Поне така ми се струва.

ПП:
Резолюцията също е от значение. Ако си с по-малка от тази за която е предвиден минимум също мисля, че може да се показват нещата с грешен размер и брой. Добре и да беше писал каква резолюция и ОС точно ползваш.
публикувано от zazgord на 2020-12-14 23:33:25
@knife:

Всеки има право на мнение. Когато обаче се изразява такова е хубаво да се обоснове човек. “Грозно ми е” е въпрос на лично мнение на един или повече човека. Когато обаче се каже, че нещо е било по-функционално преди, не е зле да се дадат примери. Нещо може да е изпуснато. Може да не се е помислило за нещо и тн.


Ами докато се опитвате да разберете какво не ни харесва върнете стария скин. Моля. Иначе критиките са много. Примерно натискаш торенти . Даваш надоло и ти излизат многото категории. Заема поичти целия екран. Натискам скрий. И защо трябва въобще да скривам, ами не го направите да е по подразбиране скрито менюто с категориите? Защо вече не се изписва Бг превода на торента? На повечето торенти не е указано жанр на филм/ сериал... и т.н.... Ако има нещо неясно кажете и ще допълня. Дотогава Замунда!!! Или други сайтове! Не сте само вие!
П.С. Моето мнение не изчерпва всички грешки, но само трези да оправите и ще е добре за 1 време.
публикувано от knife на 2020-12-15 06:58:03
А тези, които искат категориите да се виждат постоянно? Или има само едно мнение и то е твоето?
публикувано от zazgord на 2020-12-15 09:16:51
@knife:

А тези, които искат категориите да се виждат постоянно? Или има само едно мнение и то е твоето?


Това вашето е като женски инат. Знаете, че не сте прави, но пак си знаете своето.
И не мисля, че е в полза на сайта (оставете ни нас потребителите - ясно ни е, че не ви пука за нас) шрифта да е толкова голям... И само не се оправдавайте, че някой хора не виждали добре... НО! Иначе ще следя с интерес как ще направите сайта. Успех ви желая.
публикувано от knife на 2020-12-15 10:09:56
Къде е голям точно? Дай скрийншот да видя все пак, защото аз не мога да го намеря. Може да не сме прави ;)
публикувано от knife на 2020-12-15 11:03:33
С нормална за този век и година резолюция - https://imgur.com/cE56eBU
публикувано от bonescraper на 2020-12-15 19:07:39
@knife:

С нормална за този век и година резолюция - https://imgur.com/cE56eBU


Като ти гледам коментарите над 80% са само заяждане с хората. Това по никакъв начин не помага нито на теб нито на сайта. А що се отнася до този скрийншот не всеки има 4к монитор и резолюция. На 1920 х 1080 сайта не изглежда никак добре и това за което говорят хората става реалност че текста е не приемливо голям и грозен.
публикувано от knife на 2020-12-15 22:52:14
Добре, де.
Боб ли да хвърляме какво изглежда голямо? На 1920х1080 при мен е нормално. Дайте да видиме при вас какво не е наред вместо да ми обеснявате аз какво и на кого казвам, а?
публикувано от bonescraper на 2020-12-16 00:22:20
Вариант 1 с показани категории https://prnt.sc/w3idex Вариант 2 със скрити категории https://prnt.sc/w3idhc Сега въпроса е, Е ли нормално според вас това да е единственото което се вижда като отворите страницата, при положение че съм с ад блок и ако не съм с него има още не знам си колко реклами. Също така според мен 25-те торента показани на страница са малко в съответствие с големия шрифт и оставеното пространство.