ArenaBG
mobile spot 4
публикувано от fireman1 на 2020-11-20 18:37:33
Върнете стария дизайн! Този е объркващ и нефукционален.
публикувано от TOTALNIA на 2020-11-20 21:17:20
Не мога да разбера от къде да си редактирам описанието на някои от старите ми торенти, бихте ли ми казали?
публикувано от bangov на 2020-11-20 21:26:41
И как се очаква да намеря категорията с игри???
публикувано от YooToo на 2020-11-20 21:58:40
Които пита какво не е наред. Ами виско не е наред, от топ торенти от преоръчна, от търсене по категории от функционалност на сайта и колко от екрана използва, липсват стари фукци по торентите.
публикувано от knife на 2020-11-20 23:35:20
И по конкретно?
публикувано от knife на 2020-11-20 23:35:44
@TOTALNIA:

Не мога да разбера от къде да си редактирам описанието на някои от старите ми торенти, бихте ли ми казали?


От редакция?
публикувано от zxvf на 2020-11-21 11:52:13
@bangov избираш примерно от падащото меню категория Игри ? Сигурно е свързано с мозък ...
публикувано от bangov на 2020-11-21 11:53:57
@zxvf:

@bangov избираш примерно от падащото меню категория Игри ? Сигурно е свързано с мозък ...


Падащо меню нямам. Има Начало, търсене, филми, сериали, форум и помощ, хайде да не се обиждаме...
публикувано от bangov на 2020-11-21 12:08:24
Ще го обясня така, търсене значи търсене, не означава категории или каталог... който разбрал разбрал. И отчаяно има нужда в навигацията за бърз достъп до популярните категории. А не, чакай да кликнем на "търсене" което всъщност е "категории", след това да намерим второ под меню на страницата, с Категории, да скролираме през всичките, да изберем категорията, и тогава да натиснем на празно инпут поле "търсене" бутона. И това всеки път като искам да погледна категория.... Вземете си оправете навигацията...
публикувано от zxvf на 2020-11-21 12:22:13
@bangov:

Ще го обясня така, търсене значи търсене, не означава категории или каталог... който разбрал разбрал. И отчаяно има нужда в навигацията за бърз достъп до популярните категории. А не, чакай да кликнем на "търсене" което всъщност е "категории", след това да намерим второ под меню на страницата, с Категории, да скролираме през всичките, да изберем категорията, и тогава да натиснем на празно инпут поле "търсене" бутона. И това всеки път като искам да погледна категория.... Вземете си оправете навигацията...


Тука вече съм много съгласен :) Ще бъде направено
публикувано от knife на 2020-11-21 12:22:31
И в миналата версия беше същото, какво те тормози сега?
публикувано от zxvf на 2020-11-21 12:51:20
@knife:

И в миналата версия беше същото, какво те тормози сега?


Бучи си просто :) Да не е без хич ... това че им го даваш безплатно не го броят :)
публикувано от farmdvee на 2020-11-21 13:40:54
Добре, аз давам пример. Има поле IMDB и като линк е даден гол текст "Преглед". Редно е да е иконка това, и по-точно imdb иконката. Даже вместо поле IMDB да пише Полезна информация, Допълн. информация или нещо такова, с иконки за определени сайтове като IMDB и прочие, rotten tomatoes и т.н, както и тяхното извличане и парсване на оценките автоматично и да е под заглавието на торента както в описанието, така и в "Търсене" сиреч "Торенти".

Преглед на файловете зарежда страницата наново, като дори не аутоскролва до него div. Може и с джаваскрипт.

Иконите на торентите са големи, може да се смалят с една идея + шрифта на заглавието. Липсва функционалност да си изберем колко торенти да се виждат на страница, според мен дефулт на 50 трябва да е, вместо 25. Липсва функционалост да търсим в множество категории наведнъж, а не както е сега само по една. Няма начин как да скриваме определени категории.

Във форума липсват тагове за вмъкване на картинки, и прочие. WYSIWYG може да е примерно.

Като цяло, просто всичко изглежда бял текст, на черен фон, с жълто тук-там. Липсва цвят, липсва разнообразие. Монотонно е.

За капак, всеки път като редактирам този коментар се вкарват някакви
тагове на текста, и така излиза, че съм натиснал Enter множество пъти и затова коментара ми излиза така.
публикувано от zxvf на 2020-11-21 14:07:05
@farmdvee:

Добре, аз давам пример. Има поле IMDB и като линк е даден гол текст "Преглед". Редно е да е иконка това, и по-точно imdb иконката. Даже вместо поле IMDB да пише Полезна информация, Допълн. информация или нещо такова, с иконки за определени сайтове като IMDB и прочие, rotten tomatoes и т.н, както и тяхното извличане и парсване на оценките автоматично и да е под заглавието на торента както в описанието, така и в "Търсене" сиреч "Торенти".

Преглед на файловете зарежда страницата наново, като дори не аутоскролва до него div. Може и с джаваскрипт.

Иконите на торентите са големи, може да се смалят с една идея + шрифта на заглавието. Липсва функционалност да си изберем колко торенти да се виждат на страница, според мен дефулт на 50 трябва да е, вместо 25. Липсва функционалост да търсим в множество категории наведнъж, а не както е сега само по една. Няма начин как да скриваме определени категории.

Във форума липсват тагове за вмъкване на картинки, и прочие. WYSIWYG може да е примерно.

Като цяло, просто всичко изглежда бял текст, на черен фон, с жълто тук-там. Липсва цвят, липсва разнообразие. Монотонно е.

За капак, всеки път като редактирам този коментар се вкарват някакви тагове на текста, и така излиза, че съм натиснал Enter множество пъти и затова коментара ми излиза така.


Така е ... но едно по едно бавни и напоително :)
публикувано от farmdvee на 2020-11-21 14:14:13
Отделно във форума не се отчитат броят на коментарите никъде, стоят си на 0. А при публикуване на коментар, презарежда страницата, като отново, не аутоскролва до коментара, отново може да е с джаваскрипт тук. Известия за коментари(примерно като ме цитираш), няма.

Иначе не смятам, че "буча", просто давам конструктивна критика. Дори както виждате, с моя помощ се откриват и премахват бъгове, като се оправя и функционалността на сайта, както и UX.

Видях сега, че сте добавили иконки до заглавието, но плеъра примерно трябва да върви в самият див, да не отваря нова страница, и да има един X, като се затвори да спре да върви клипа.