ArenaBG
mobile spot 4
публикувано от crime_evil на 2020-11-22 23:53:10
Ще свикна с интерфейса и подредбата, НО тия бели букви на черен фон направо ме убиват.... Влизам с мъка и болка всеки път! Съсипах си очите, докато прочета коментарите тук. Дайте една Светла Тема! :)
публикувано от l111222 на 2020-11-23 23:28:45
супер зле е върнете стария дизайн
публикувано от dimi555 на 2020-11-24 18:46:49
Върнете стария дизайн!
публикувано от pistola на 2020-11-24 20:17:33
Рядко се включвам в дискусиите тук, ноооо....... наистина новия дизайн е много зле!!!
Незнам този, който го е одобрил какво е харесал в него!!!
Наистина се надявям да се върне старата визия на сайта! Моля!
публикувано от zvero1 на 2020-11-25 07:35:00
Това все едно някой на 5 ракии го мислил :))
публикувано от RudyMan на 2020-11-25 10:10:42
Отвратително! Върнете старата "Арена". Картинки не ми трябват, нужна е информация.
публикувано от derKeks на 2020-11-25 10:29:36
Мисля, че много хора се бъркат и директно отиват отгоре в менюто в "Сериали" и "Филми".

Хора, влизайте в "Търсене", това е все едно старото "Торенти".
публикувано от knife на 2020-11-25 10:40:46
@Thad:

Мисля, че много хора се бъркат и директно отива отгоре в менюто в "Сериали" и "Филми".

Хора, влизайте в "Търсене", това е все едно старото "Торенти".


Мисля, че си прав.
публикувано от kalitin на 2020-11-25 13:29:16
Как да се върна към стария дизайн?
публикувано от jjd на 2020-11-25 20:07:25
Всъщност, не дизайна, а липсата на функционалност е проблема. Дизайна е за платформа тип "онлайн видео", но не и за торент система. Отиваш на филм (който е със субтитри, а те са най-долу). Но пък под плаката им куп излишна (дори НЕ Е) информация. Тези тагове ако ги ползваш ще се объркаш повече отколкото ако си беше (торенти за това заглвие, визирам откриването по ИМДБ). В карето ИНФОРМАЦИЯ: лявата колона си направо излишна и всичко може да се сведе до 2 реда с тази информация която е там.
При качване пък е... меко казано кошмарно, първо са две стъпки (страници), на първата има - качи като анонимен ДА/НЕ, нищо тревожно, но на втора незнайно защо отново има "качи като анонимен ДА/НЕ" което е с приоритет от първото. После има едни излишни полета за резолюция, звук и такива. Незнам кой ъплодър ще си играе да ги попълва. А и да не споменавам, че тази информация се качва с ИНФО файла, което прави полетата излишни. А ако си съвестен и искаш да качиш и инфо на английски, незнам защо е решено, че първо трябва да смениш езика на сайта и тогава вместо да натиснеш "Edit", трябва да натиснеш "Update" и да ти се появи полето ОПИСАНИЕ за да вкараш на английски.
В главната страница (всички да разбират старата "ТОРЕНТИ" отново намираме дублираща се информация - икона оказваща категорията, но на втори ред под заглавието на торента е отново изписана (прахосване на място), вместо да се изпише за филми и сериали заглавието на Български например, или жанровете (които щеше да е хубаво да се вземат с един скрапер директно от ИМДБ при въвеждане на ИМДБ идентификатор (както след дълги години отсъствие го направиха в скапаната система на маймунда).
Вместо да се премахнат ненужните категории и да се систематизират по-модерно (за филми) SD / HD / FullHD / 4K / 8K, още стоят старите, но пък имаме ненужни други неща.
С няколко думи - системата е писана от човек който не ползва системата или получава съвети от хора които не я ползват (поне редовно).
публикувано от FireMan на 2020-11-25 20:50:43
На този торент: https://arenabg.com/bg/torrents/SUZ2SkZlbjg1TVd1L1BwZzgxZ3UyUT09OjoxfmRK.gy.fWILvEcskpl_/ свалянето на българските субтитри не работи.

+ 1 за връщане на стария дизайн.
публикувано от charmedsss на 2020-11-25 20:59:55
Аз не виждам нищо излишно в това с резолюцията, какво е аудиото и т.н. За мен инфото даже трябва задължително да е на български. Стига с тези цигании да се кара на принципа copy-past. Това е показание за това кое е добър и съвестен ъплоадер и кой не. Бил съм ъплоадер и винаги съм попълвал всичко което може най-подробно (не съм бил ъплоадер тук). За мен в името не трябва да има простотии като резолюции, кодеци и такива. Винаги съм бил на принципа като това: "1x01 - Името на епизода" и до там. Всичко друго си го има в описанието и мразя нека като само номера да има, точки и такива.
публикувано от knife на 2020-11-25 21:17:47
Това инфо за резолюция и тн ще се попълва автоматично. Всичко се знае от това, ковто сте казали, имат се напредвид отправените забележки. Някои неща ще бъдат променени съвсем скоро. Просто колкото и странно да звучи най-добре се тества с няколко хиляди човека на живо, от колкото с 5-6 човека.
публикувано от jjd на 2020-11-25 22:05:15
@charmedsss:


Ако качваш по 1-2 на ден (без никакви други занимания) само на едно място - не е проблем.
А това с автоматичното, го пропуснах нарочно, защото щеше да стане много дълго. Все пак, благодаря за отговора

публикувано от VesiTo6ko на 2020-11-26 22:14:04
много грозен, и нефункционален и объркващ дизайн -1 потребител