ArenaBG
mobile spot 4
публикувано от mulo на 2020-11-26 23:15:13
Защо не намалите поне малко иконите? Много е неудобно в момента.
публикувано от charmedsss на 2020-11-28 14:58:13
@jjd:

@charmedsss:

Ако качваш по 1-2 на ден (без никакви други занимания) само на едно място - не е проблем.

А това с автоматичното, го пропуснах нарочно, защото щеше да стане много дълго. Все пак, благодаря за отговора



Не съм сагласен, търсенето на торент отнема време, а описанието доста малко , но кактой да е. Аз предлагам да има оценка за описанието на торента така и за съдържанието му. Имам предвид примерно харесвам, че е качен култовия за времето си сериал Война на световете, от към описание е добре макар линковете към снимките са мъртви, но съдържанието е под всякаква критика. Всеки епизод е в папка, а всеки епизод на архив от 100 части. Човек за да го сиидва трябва да има две копия, един в сваления и 2 разархивирам за гледане. Трябва да може да се гласува с палец нагоре или надолу или с точки. За малко точки или много палци надолу да има някакви наказания или мъмрения за да се насърчът ъплоадерите да се стараят. Не съм броял, но едва ли има повече от 50-60 торента на ден, а едва ли има по-малко от 50-60 ъплоадера.
публикувано от mimouzunov на 2020-11-29 13:17:02
Намалете малко размера на всичко.
Не знам как да го обясня разбираемо.
Преди като търсих нещо на екрана ми се събираха 20 резултата а сега.... 3
Кому е нужно всичко да е с тази големина!?
публикувано от derKeks на 2020-11-29 19:33:00
@mimouzunov:

Намалете малко размера на всичко.
Не знам как да го обясня разбираемо.
Преди като търсих нещо на екрана ми се събираха 20 резултата а сега.... 3
Кому е нужно всичко да е с тази големина!?


Обяснете го, като снимате какво виждате. Виждат се доста повече от три резултата. https://prnt.sc/vscovy
публикувано от ABC на 2020-11-30 11:43:04
Липсва и опцията "Покажи всички торенти с това заглавие" при филмите.... А беше доста смислена.
публикувано от Ant1Lamer на 2020-11-30 23:22:32
Определено отвратителен дизайн, старият дизайн е в пъти по - добре... Ако се пусне една анкета гаранция повечето ще искат старият дизайн, който си беше перфе, друго от доста време магнет не работи... мислех че проблема е в мен, но на всякъде другаде си бачка само тука не ми работи... Определено с този дизайн ме загубихте и шрифт всичко е направено за кьорави хора направо ще ти извади очите.. Ако трябва да оценяваме от 1 до 10 оценката ми е 1
публикувано от kalitin на 2020-12-01 11:54:13
Разбра ли се вече кога ще върнат стария дизайн?
публикувано от mimouzunov на 2020-12-01 13:32:03
@derKeks:

@mimouzunov:

Намалете малко размера на всичко.
Не знам как да го обясня разбираемо.
Преди като търсих нещо на екрана ми се събираха 20 резултата а сега.... 3
Кому е нужно всичко да е с тази големина!?

Обяснете го, като снимате какво виждате. Виждат се доста повече от три резултата. https://prnt.sc/vscovy


Не знам как да сложа снимка тук за да се види. Но като отворя сайта (арена) и дам търсене, преди ми излизаха всички качвани в близките дни и часове неща (без значение дали било то филм или програма и тн) Сега пак е нещо тазкова, но с 3-4 видни резултата на целия екран!?!?! Преди си беше един хубав списък с неща и с леко скролиране се виждаха сумати резултати ...
публикувано от peerumi на 2020-12-01 18:53:01
Защо трябва да се влезе на " петнайсет" места, за да се види има ли филма субтитри или не.
публикувано от derKeks на 2020-12-01 19:11:28
@peerumi:

Защо трябва да се влезе на " петнайсет" места, за да се види има ли филма субтитри или не.


Още на главната страница с торентите си има иконка с българското знаме, ако има налични субтитри. Пример - https://prnt.sc/vtr1no
публикувано от peerumi на 2020-12-02 14:03:30
@derKeks:

@peerumi:

Защо трябва да се влезе на " петнайсет" места, за да се види има ли филма субтитри или не.

Още на главната страница с торентите си има иконка с българското знаме, ако има налични субтитри. Пример - https://prnt.sc/vtr1no


Вчера интрефейса не беше по този начин и не се виждаше. Така е много по- добре, поне според мен.
публикувано от Tohi на 2020-12-02 14:59:58
Не е грозен, а по - скоро некомфортен. Много е едър и като разглеждам самия торент трябва да скролвам надолу два дена.
публикувано от derKeks на 2020-12-02 16:11:12
@peerumi:

@derKeks:

@peerumi:

Защо трябва да се влезе на " петнайсет" места, за да се види има ли филма субтитри или не.

Още на главната страница с торентите си има иконка с българското знаме, ако има налични субтитри. Пример - https://prnt.sc/vtr1no Вчера интрефейса не беше по този начин и не се виждаше. Така е много по- добре, поне според мен.


От около 2 седмици интерфейсът си е такъв. Вероятно и вие, както много други потребители, влизате директно в секция "ФИЛМИ" или "СЕРИАЛИ", вместо в "ТЪРСЕНЕ", където са торентите. "ФИЛМИ" и "СЕРИАЛИ" са каталози.
публикувано от peerumi на 2020-12-02 18:26:00
От около 2 седмици интерфейсът си е такъв. Вероятно и вие, както много други потребители, влизате директно в секция "ФИЛМИ" или "СЕРИАЛИ", вместо в "ТЪРСЕНЕ", където са торентите. "ФИЛМИ" и "СЕРИАЛИ" са каталози.[/quote]

Така си е, моя грешка.
публикувано от jianev на 2020-12-03 17:20:51
На мен ми липсва една функционалност от стария сайт.
Преди като щракнеш на ъплодера показваше само неговите торенти. Сега му отваря профила и я няма тая функционалност (или поне аз не я откривам).