ArenaBG
mobile spot 4
публикувано от 2BoNa на 2020-12-17 11:08:32
И още от архивите, тоя път от 2011:

Главна Дирекция "Борба с Организираната Престъпност" (ГДБОП) е заловила двама души, които незаконното са качвали българския филм LOVE.NET в сайтовете arenabg.com и vbox7.com. Ако бъдат признати за виновни, извършителите могат да получат до пет години затвор, съобщиха от продуцента на филма Miramar film.
След съвместните усилия на Отдела за борба с организираната престъпност и програмистите на сайта www.******.bg, са били разкрити и арестувани лицата, които се крият зад профилите raikonen07 и misha_kiss
публикувано от didodido на 2020-12-28 01:11:38
Леле...
публикувано от filcov на 2020-12-28 12:28:46
От 12 години съм потребител на тракера и ме загубихте за миг.
Поздравления, че сте отделили време и усилия за разработването на нова версия, но за съжаление са били напразни. Моля помислете върху варианта за връщане на стария облик или спешно надграждане на текущия. Убеден съм, че има драстичен спад в посещаемостта и Вие имате нужните инструменти да направите анализ и да прецените дали е по важна общността и посещенията, които се генерират ( за да може да се издържа тракера от реклами ) или егото на някой "девелъпър".

Успех!
публикувано от dimitar00000 на 2020-12-29 12:16:07
За мен е перфектен,търсачка работи,каквото съм търсил все съм намерил,какво да искам повече!!!!
публикувано от dimi555 на 2020-12-29 19:02:43
Влезнах,само да видя как е.Много много неудобно.За сега замунда.
публикувано от stadium7878 на 2020-12-30 07:32:40
@spk:

@ABC:
Замунда? Сериозно? Да ви постна ли линк към залива, или няма нужда? Хората искат да знаят дали имат насреща нещо, качено от човек с репутация, или от някой, който се е регистрирал преди 5 минути и не е ясно що за "нещо" е каченото от него. Не съм забелязал досега това да тревожи ъплоудърите (истинските, де, не "петминутките" с фейк изданията).

Да, тревожно е доста. Знаеш ли колко познати имам с условни присъди, глоби и конфискувани конфигурации, заради споделяне на файлове? Правоносителите си търсят правата, а за българска продукция (нови филми) да не говорим. За по-лесно до никовете да им сложим и IP адресите публични? Фейк издания тука не се качват, всичко се проверява, ако има нещо нередно се трие. Не ми се влиза в повече подробности.


Да може. Дори и интервюто на Елиан Гешев.
публикувано от rewnd на 2021-01-29 00:42:09
Само глупости дрънкате, явно си нямате друга работа. Възможно е момчетата да пробват, да опитват нови неща да разчупят нещата и ако не се харесат на масовия юзер най-вероятно ще върнат старото. Щото така иска масовия юзер. Не за друго разбирашшш иии...

Те тика ше я нагласат момчетата, ега ви ареса
[img]https://i.imgur.com/ZKhCQRQ.png[/img]
публикувано от ABC на 2021-02-16 19:49:45
Форум без търсачка? Хитро!
публикувано от rewnd на 2021-02-26 00:46:03
@ABC:

Форум без търсачка? Хитро!


Дали ще е трудно да се направи търсачка във форума, как мислиш :)
публикувано от pechkov на 2021-03-21 02:32:28
Новата визия - боклук. И с тоя черен цвят боде очички. Някаква по-светла тема не можете ли да добавите!?

П.П. Засега мога да предложа поправен css с който се получава "светла" тема за сайта, но имам начин да бъде приложен за Firefox. Ако някой ползва Chrome и знае как може да се пренасочи css - моля, нека сподели. Междувременно ще потърся къде може да бъде качен файла, та ако някой иска да го пробва, да може да го изтегли.
публикувано от gerlach на 2022-04-07 12:27:14
можеш ли да ми дадеш линк за изтегляне? искам да го пробвам https://basketbrosio.com