ArenaBG
mobile spot 4
published by TheTRENERA на 2019-04-28 22:14:04
Вашето мнение относно VMware Workstation 15 Pro (+Windows & soft) може да оставите тук. Писането на български и спазването на добрия тон е задължително!
published by TheTRENERA на 2019-04-28 22:24:27
Торента бе качен за да се конкурира с:
https://arenabg.com/virtualbox-6-0-4-windows-activated-826465/
published by simket на 2019-04-28 23:46:54
Евала, Валерка, това е може би най добрата програма за виртуализация. Сaмо да те питам да имаш случайно имидж с MacOS който работи? сложил сам WMware 14 и няколко iso свалени от различни места пробвах, ама нещо щайгата дето ползвам за тест бенч не ги подкарва като хората. хардуера не е нов, но не и лош - i7 4/8 core със 16 Рам...
published by TheTRENERA на 2019-04-29 00:48:18
Еее, ти щом се сърдиш на 'Intel i7' с 16 гигабайта, какво остава за другите..
Най-късно до 22:00 часа на 29 април ще ти дам отговор - ако си забелязал, гледам да не се дъня и само тествано да се предлага на хората. Имам братовчед който работи в офиса на 'Vodafone' в Чехия и той от години е на 'Mac'. И аз съм искал да съм за постоянно с нея, но като излезне едно нещо което да трябва да купиш и умираш от яд. Сега има доста повече софт и приложения, но все пак ще говоря с него и сам ще отсея ако има нещо доказано стабилно. Ако се забавя след уречения час - пиши и на лично.
По отношение на 'VMware Workstation 15 Pro': няма ъплоудер дето да си плюе торентите, но при сравняване с други виртуалки, погледни в диспечера без да си стартирал даже програмата, колко работещи процеси имаш (и колко биха имали 'Virtual Box' и 'Hyper-V').
published by simket на 2019-04-29 04:35:26
Мерси много. Наистина качваш хубави торенти, Евала. Но не се кахъри - не е нещо спешно. по скоро въпроса ми беше ако имаш поръка.
Иначе аз по принци хич не съм фен на Apple. Windows and Android all the way. Surface book e много по добра машина от които и да е macbook и Samsung Note e по функционален от абълката. (поне от личния ми опит)
Но понякога ми се налага до видя нещо как изглежда на Мак (за troubleshoot) и е затова искам да сложа една стабилна виртуална машина. Иначе Apple страшно ме дразнят с снобарството си. Преди години работих за adobe - apple клените ми бяха най-трудните за обслужване.
Относно виртуалните - пробвал съм ги, не последните версии, и да WM ware e най тежка, но предлага доста неща които другите нямат. Например DX подръжка. Аз не съм специалист by any means. Използвам VM от време на време да тествам туй онуй но не е нещо което е пряко свъразно с работа ми и не ми трябва нон стоп, та затова и не съм я купил.
published by avenge на 2019-04-29 11:28:50
В пиратския залив има доста vmware имиджи на macos, даже сега ще изтегля някой от последните и по-късно ще пиша дали работи и кой е.
published by avenge на 2019-04-29 14:00:04
Изтеглих "Mac OS X El Capitan 10.11 VMware Image" и пробвах да го подкарам на моята инсталирана VMware Workstation 15 Pro, но нещо не се получава, зарежда почти докрай и спира, чаках го половин час но си седи така. В торента е включен някакъв плеър, но с него не съм пробвал, че трябва да се инсталира и не искам да ми омаже инсталацията на vmware.
published by TheTRENERA на 2019-04-30 01:01:21
'simket' и 'avenge', такива с гръмки имена почти винаги са предизвиквали насмешка.
Ето какво ви приготвих, но ако искате първо го разгледайте (оставил съм инструкции и подсигуровки: https://www.mediafire.com/file/g2o6rqibgygiyuq/VMware_via_MacOS.rar/file При положение, че ще инсталирате, предварително премахнете всякакви предишни версии на 'Mac', като хубаво прегледате за остатъци най-вече в "Старт - Програми".
И евентуално коментар за останалите хора, защото за тестове не отделих време.
published by bobbyvp на 2019-04-30 19:47:23
Аз съм бос с виртуалните машини, но гледах в тубата Linus Tech подкараха Mac Os с 300 зора... Та въпроса ми е за какво му е на някой тоя шит? Може би сам ще си отговоря "любопитство". Най странното е, че хората още дават луди пари за това недоразумение!
published by TheTRENERA на 2019-07-24 22:35:19
'bobbyvp', чак шит не е, но пък правилно си стигнал до заключението за 'Mac' - любопитството. И аз като много други съм го слагал, ала за по-дългосрочна и постоянна система за нашите географски ширини действително не става. Караш до някое време и като ти потрябва нещо, или започва едно голямо търсене, или го няма в тракерите из нета. Казваш си "Това ще е само един път" и си го купуваш, ама минава още месец и пак ти притрябва друго, трето, пето и ако баща ти не е братовчед на Пеевски, директно се отказваш.
published by thecappadonna на 2019-08-26 09:18:17
Някаква идея дали с тази програма мога да рековерна снимки които са криптирани с рансом вирус....Някакъв по нов..Разшорението му е .masodas
Ако знае как мога да си възстановя снимките ще съм му супер благодарен...Youtube има някакви филмчета твърдщи че оправят проблема...Но уви НЕ....Опитах всичко което намерих и не става....Моля за помощ :( Криптирало ми е семеини снимки за над 20 год..Раждания на деца..1ви рожденни дни..Почивки..Толкова спомени....Ще съм супер благодарен и ако трябва ще заплатя ако цената е разумна защото друг вариант няма,благодаря ви!
published by JokerBS на 2020-05-12 05:30:48
Харесвам работата ти.Тестваш нещата преди да ги предложиш в Бг бих казал,че си едиснтвен и арената трябва да се гордее,че си в техният екип.