ArenaBG
mobile spot 4
published by TheTRENERA на 2019-05-20 22:46:04
Вашето мнение относно Technitium & Change MAC Address може да оставите тук. Писането на български и спазването на добрия тон е задължително!
published by gogolozanov на 2019-05-20 22:55:07
Да бе, без GeForce изгаряш... :)
published by TheTRENERA на 2019-05-21 00:16:42
'gogolozanov' - това ли е важното: някаква си карта от преди 13 години.
То и "Свободното място на хард диска" не е 400 MB - ако трябва да сме точни.
Важното е програмите не са от "онзи тип" работещи до първия рестарт.
published by scrap56 на 2019-05-21 09:20:18
Браво пич мерси
published by vinvd на 2019-05-22 09:24:01
Излиза и на тлф. и на компа,че е троянец
published by TheTRENERA на 2019-05-22 14:12:06
'vinvd' - не съм вкарвал троянци, а при създаването на кейгенераторчето си помагам с 'RegistryEditor' и десетина от "супер умните" антивирусни само като прочетат името 'регистри' или '.лог', веднага звънят в посолството на Обединените щати. Спокойно - поне ако ти изчезне нещо, ще знаеш кой да обвиниш. Помниш едни други тримца сънародници дето се криеха, ама зимата отидоха в Кремиковския СПА хотел, защото там имало парно отопление.. А до утре или още днес ще имаш качествен нов Фотошоп.
За всеки желаещ да притежава оригиналната игра 'GRID 2' безплатно (само до 20:00 часа днес):
https://www83.zippyshare.com/v/VSHrjhMk/file.html
published by desirady на 2019-12-07 12:36:12
Хаха,откъде си толкова нахъсан брато за Кремиковския СПА хотел ?Чичко Явор Колев беше на брифинг преди време с Деси Ризова и шефа на Арена и какво,почива си в хотела със СПА,нещо си се объркал,знам достатъчно за така наречения "сектор" компютърни Престъпления,почети малко за какъв вид Интелектуална собственост става дума и,ако Не знаеш в повечето районни управления използват именно нелигитимен софтуер,не искам да навлизам в подробности,защото най малко тези де плюят те лапат най много,в случая Колев и Сие,а връзките му с Data.bg ?Известни ли са ти и Ddos "Посланията" ?
published by TheTRENERA на 2021-08-23 13:52:21
'desirady', виждам че наистина си се интересувал щом знаеш за "Датата",
която хей така замина в небитието точно заради двама души (единия е ясен).
За районните - сектора киберпрестъпления въобще не е в сграда на ничие районно. Разходи се до бившия завод 'Витоша' и опитай да се качиш по-нагоре от първия етаж. За нелигитимния софтуер съм съгласен, тъй като съм ги засичал "работниците" из чуждестранните форуми и съм забелязал, че има някои с 'VIP' акаунти, ама като го помолиш да ти препрати софта се почва едно мрънкане "Ама шефа е платил и това е за службата, пък ми остават 6 месеца до старши лейтенант" и в крайна сметка не дава (както знаем VIP-овете в тея форуми са с привилегии за теглене на по-хубавите неща). А да ставам спонсор и да боравя с дебитна карта 'така и не се научих'.
__________________________________
Програмите са добри и на 23 август 2021 година бе подновен помощния линк
за сваляне в описанието.