ArenaBG
mobile spot 4
published by h77ph77p на 2007-06-08 00:28:04
Вашето мнение относно Sunshine може да оставите тук. Писането на български и спазването на добрия тон е задължително!
published by didqwert на 2007-06-08 00:38:18
Евалата "брат"!
От доста време го чакам.
published by board на 2007-06-08 00:55:04
Toва е един от най-тъпите филми които съм гледал на последък. Дори се преебах да го гледам на кино.
Горещо [b]не[/b] ви го препоръчвам!
published by metal_maiden на 2007-06-08 01:07:21
Филмът е приятен, днес го гледах на кино.Прилича на Армагедон, но въпреки че е някак си по-фатален, като цяло не оставя такова чувство за трагизъм (което беше голям плюс за Армагедон).Ефектите са на много добро ниво, на места се откриват наистина впечатляващи и красиви гледки.На феновете на sci-fi ще им хареса.
published by Spark на 2007-06-08 01:50:08
Въпреки,че съм любител на този жанр този филм не ми хареса! :thumbsdown:
published by dev!l на 2007-06-08 02:29:51
Не е лош филма :fun:
published by NightNiki на 2007-06-08 03:10:06
Браво!
published by bushon на 2007-06-08 03:15:05
А качеството как е? :w00t:
Преди го бях свалял , ма с отврат качество ...
published by trektor на 2007-06-08 03:23:19
ми по-добро е от преди (виж семпъла) обаче какви са тия руски субтитри ? ...-_-
published by niksan40 на 2007-06-08 03:29:44
Нагласих субтитрите за този рилийз тук: http://www.bgshare.com/get_94213c3438d8dbed9d82f8a70a89c676.html
published by johney на 2007-06-08 04:02:17
по-добре чакайте нещо по-добро .. звукът беше скапан ..
published by dechi на 2007-06-08 05:38:35
[color=red]Браво![/color]
published by Raptole на 2007-06-08 06:30:38
Мерси много!:thumbsup:
published by joystick1 на 2007-06-08 07:17:11
откога 4аках някоя нова фантастика. :thumbsup:
published by AmonRa на 2007-06-08 07:48:47
Ще го чекна
published by codename47 на 2007-06-08 09:09:20
хмм като гледам другие рилийзи няма да излезе скоро с по-добро качество http://www.floridatrailriders.org/iB_html/non-cgi/emoticons/cstrut2.gif
published by xyzar на 2007-06-08 09:41:03
Супер, откога чакам филма. :thumbsup::thumbsup::thumbsup:
published by N1K1 на 2007-06-08 09:42:59
хареса ми! :thumbsup:
published by STARS на 2007-06-08 09:45:53
Качеството е супер, ама има вградени руски субтитри
published by riseagainst на 2007-06-08 10:15:27
Филма поне по трейлъра ми изглежда добър.Като го гледам ще реша ;) .10x на ъп-а.
published by cecocrd на 2007-06-08 10:33:23
този филм изглежда обещаващ ще го дръпна :)
published by pitbulli на 2007-06-08 11:19:57
нищо особено очаквах повече от филма.:thumbsdown::-/
published by Slaviancho на 2007-06-08 11:24:18
Стига ревали бее! Жанра фантастика не е за всеки! Никой на сила не ви кара да гледате. На мен филма ми харесва много!
published by matodato на 2007-06-08 11:24:41
Изобщо не ми хареса...
published by pitbulli на 2007-06-08 11:31:51
обичам да гледам фантастика но по тап филм скоро не бях гледал.:yikes:
published by nikip на 2007-06-08 11:45:50
Предвид че е от този,който е правил Трейнспотинг и особено 28 Дни по-късно...сори хора мисля че се очертава да е СУПЕР тъпня,точно както горепосочените 2 филма...
published by redviper279 на 2007-06-08 11:58:13
Един много много глупав филм, който е римейк на "Слунчева одисея 2010" филм от далечната 1987г.
Само да кажа оригинала дори е по-добър, макар и да му липсват ефектите...
published by BBlade на 2007-06-08 12:02:42
Супер, качеството е добро :D
published by Forodwaith на 2007-06-08 12:25:25
Ако смятате Трейнспотинг и 28 дни по-късно за тъпи филми и този няма да ви хареса. Точка. Освен това може да е фантастика, но си е също адски психологически както споменатите по-горе. Дерзайте.
published by Ashaimed на 2007-06-08 13:00:22
Готин филм :blush:
published by deteto на 2007-06-08 13:02:30
Руските субтитри , както казаха, са дразнещи.
Звукът на моменти е преебан.
Но филмът не е толкова лош.
А и все пак режисьорът на "Трейнспотинг","28 дни по-късно" и "Плажът" го е правил. :smile:
published by tt555 на 2007-06-08 13:06:12
лошо със вградени руски субуве и тъп сюжет-неочаквано лоша комбинация:-O
published by reef на 2007-06-08 13:29:36
neznam sega she go glegam
published by MCFOXXX на 2007-06-08 13:41:33
mnogohubavo, човече, и ти кат' мен кораво си се набутал. Само дето аз нямаше как да заспя, кат' знам че билета е 5 лева :thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown:
published by Choki на 2007-06-08 13:45:16
Не е кой знае какво....ако очвакваш нещо добро като другите филми на Дани Бойл ...може и да се разочароваш
published by baxter на 2007-06-08 14:03:04
аз пък нещо не мога да го сваля седи ми на 0% процента. някой друг да има подобен проблем ?
published by rusenec81 на 2007-06-08 14:28:31
Хайде и аз да напиша един коментар в новата Арена. След като гледахме как се разбиват астероиди (Армагедон), ядрото на земята се достига от хора и бива накарано да се завърти (Ядрото) защо да не гледаме и как се опитват да запалят отново Слънцето. Нищо че това е толкова далеч от реалността колкото аз съм Бил Гейтс. Важното е хората да се кефят на някакви елитарни методи на режисура и да търсят скрит смисъл във всеки кадър, нищо че режисьорът дори не се е и опитвал да влага такъв. Сега може само да очакваме филм, в който ни обясняват как нашата галактика, Млечният път, е започнала да се свива и е необходимо земляните като най-развита раса да изпратят 5-6 екипа на ключови точки, да гръмнат няколко бомби с размера не на Манхатам, ами направо на Тексас и Млечния път отново да се развърти. Големи пиромани сме това хората, гледеаме само как да взривим колкото се може по-голяма и по-мощна бомба. Хайде, приятно гледане!
published by jubaka на 2007-06-08 15:21:28
Абе хора то не може да се гледа само Американски пай или Страшен филм.Не че не се кефа на тези филми просто тези филми се забравят за 2 мин.
Както този така и Армагедон ще ви останат в паметта доста дълго време.Ако трябва да сме честни армагедон разчита до голяма степен на трагизма любовта и невероятните ефекти.Колкото до този филм с далеч по малък бюджет разчита не само на няколкото страхотни гледки невероятната игра.

Да не говорим че засега е нямало толкова апокалиптичен филм.Армагедон пасти да яде в такова отношение.Филма според мен е доста добър и трябва да се гледа.
А колкото до коментара че Трайнспоттинг е тъп филм бих казал ПИЧ ТИ СИ МЕГА ЗЛЕ това е един от класиките във филмовата история.
published by jubaka на 2007-06-08 15:23:23
А и препоръчвам да се гледа Минимум на ДВД а най добре ше е да бъде ХДДВД или БЛУРАЙ
published by Mindfreak на 2007-06-08 15:29:54
47:19 се появява някакво лице за стотна от секундата. Това какво ще рече? Просто ми се стори доста странно.
published by balsamatora на 2007-06-08 16:00:57
Изобщо не ми хареса, преди малко го догледах с мъка. То не излизаха някви персонажи от нищото, то не бяха безмислени планове на екипажа, то не беше глупост. Много отекчаващ филм. Напълно съм разочарован :thumbsdown::thumbsdown:
published by komko на 2007-06-08 16:32:49
Става да си изгубиш времето , но определено няма да се нареди сред космическите класики. Дори смятам че са му дали доста висока оценка от имдб. А и таази идея на оператора да заслепява зрителя, все едно че му показва нещо кой знае какво ме издразни много. А да и лошият е доста размазан:) Май ме изкефиха само декорите за филма .
published by poicho на 2007-06-08 16:55:42
rusenec81, е невероятно прав, напулно го подкрепям! ;) А онези лица дето някои са видели са лицата на Икар - Едно - за инф има и Икар 2. :D
published by Ohsit на 2007-06-08 17:02:23
filma e palnata boza ne si gubete vremeto.nqma ni6to koeto da ni iznenada napravo NE STAVA!!!
published by goldy2you на 2007-06-08 17:53:02
Ако бях ходил на кино да го гледам, единственото нещо, което бих казал след края на филма е: "ВЪРНЕТЕ МИ ПАРИТЕ!!!" :thumbsdown:
published by baxter на 2007-06-08 18:06:50
да ви кажа честно почваме да застигаме американците по тъпотия. по мое лично мнение трябва да се забрани на малки деца да пишат в тия форуми особенно коментари за филми. как някой ще ми пише кво е комедия когато за него най-великата комедия се запълва със секс с пай; как ще ми пише за екшън като ако няма в него булеттайм филма според този човек не заслужава гледане; как ще ми пише за трилър или хорър ако това понятие за това хлапе се се покрива от цицеста п***а и маскиран тъпак с нож (който обикновенно е безсмъртен); как някво хлапе дето до вчера е гледало телетъбис и се е спуквало от кеф ще си дава мнението за Трейнспотинг.
идеята ми е хванете изгледайте филма и после говорете и още нещо - научете английски и сравнете филмите със субтитрите защото това че много филми изглеждат тъпи и неразбираеми се дължи на некадърните субтитри писани от същите тези хлаета.
филма е страхотен - типичен за жанра научна фантастика а не като боклуци като Армагедон (са преди да ме напсувате искам да доуточня - Армагедон беше хубав филм но жалка научна фантастика. Армагедон беше филм за любовта, човечеството и бла бла бла др такива неща), Ядрото (тва дори няма да го коментирам само ще спомена една дума - НАЛЯГАНЕ) Звездни Каубои (отново група старчета у космоса ха-ха :| ) След Утрешния Ден (добра идея адски лошо реализирана) - все филми които се водят научна фантастика но направени шо един смещен шаблон - добрич чичо американски президент спасява света като позволява на група умници да наравят някаква забавна каскада. този тип "научна фантастика" залегна в холивуд като мейнстийм през последните 10-тина години и нищо чудно че днешните хлапета ми сравняват всичко с този тип филми.
Sunshine ми хареса адски много защото е точно типа научна фантастика която липсва в холивуд през последното десетилетие. няма в него целуване на задниците на политически сили, няма в него псевдо учени с "гениални идеи" за сасяването на човечеството. никъде не се споменава година или епоха , никъде не се споменава чия е идеята за спасяване няма някви тъпи генерали които седят и чакат обаждане по червения телефон да им се съобщи ко точно става с мисията. филма е просто страхотен защото в сюжета са му спестени точно тези елементи както и елемента на героя който отива да спаси земята пред очите на всички на забавен кадър (точно тип армагедон). абе с други думи хванете изгледайте Alien (да, първата част. не, не Alien vs Predator - още един малоумен филм) и сравнете като цяло атмосферата (и разбира се се абстрахирайте от това че Alien е по-хорър от този филм) и после си пуснете Ядрото примерно и вижте за какво ви говоря.
още един бърз пример - Пълен Мрак (Pitch Black) и Хрониките на Ридик - първия филм беше точно от типа научна фантастика за който говоря - страхотен, без много излишни обяснения, става мизерията и се спасяват лека полека във футуристична атмосфера но със съвременен начин на мислене. Продължението му а именно Хрониките на Ридик - пълна излагация - изведнъж отнякъде се появяват някакви федерации някакви други раси извънземни, някакви призраци богове грелмини елфи дядо мраз и няколко барбита и куп подобни стар уорс фентъзи измишльотини с които просто осраха идеята на първия филм (че даже му измислиха и раса на Ридик след като в Пълен Мрак бе просто много опасен престъпник и очите му бяха хирургически заменени за да вижда по-добре в тъмното във втория филм изведнъж очите му са типични за расата му) абе направо нямам думи
в крайна сметка Sunshine е страхотен филм от жанра НАУЧНА ФАНТАСТИКА от типа на Alien, Сферата, Бездната . ако искате някой друг жанр вмесен в това търсете друг филм.
published by kuji на 2007-06-08 18:25:16
Е филма не е за всеки, който е гледал "Сфера" и му е харесал много, вероятно и този да му хареса!
published by Nosoliny на 2007-06-08 18:32:10
Ами така като го гледам е доста обещаващ ще си го свля и ще го вида какво представлява ;)
published by WaRGoD на 2007-06-08 18:51:34
Не бях гледал толкова скучен филм от доста време, а съм и любител на такива филма. Гледах го на кино и ви препоръчвам ако ви дават пари само тогава да го гледата ( и то много пари)
published by rusenec81 на 2007-06-08 19:12:04
Леле, baxter, аз си мислех, че съм се поувлякъл много да пиша, но ти би всички рекорди. Само искам да те попитам какво й е научно-фантастичното на идеята, че като се вкара огромно количество енергия близо до ядрото на Слънцето то ще започне отново да излъчва същата енергия, която е имало преди да "угасне"? Или да започна още от началото, как всъщност е "угаснало" Слънцето? Периодите в живота на една звезда се учат още в часовете по физика, някъде 10-11 клас беше. Доколкото си спомням нямаше такова нещо като да му привърши изведнъж горивото на Слънцето. А и скоро пак писаха как след няколко милиарда години Слънцето ще се превърне в червен гигант и ще погълне първите 3-4 планети от нашата система (както знаем Земята е 3-тата).
Иначе ти много добре си написал за налягането и филма Ядрото, по същия начин обаче можеш да напишеш думата ГРАВИТАЦИЯ за този филм. Освен това не си прав и за това, че не се споменава времето, през което се развива действието, защото в края, когато Слънцето отново грейва първото нещо, което осветява е сградата на операта в Сидни. Колкото и здрава да са я направили и колкото и да я поддържат няма как да оцелее стотици, да не говорим милиарди години, които вече споменах, че са необходими да изминат докато Слънцето претърпи някакви промени. Или може би хората от далечното бъдеще са много консервативни и обичат да си имат копия на добрите стари сгради от 20-ти век? Единственото научно-фантастично нещо в този филм е "богоизбраният" фен, всичко останало е само фантастично. Хайде със здраве!
published by Gex на 2007-06-08 19:32:32
LOL! Хора не! Просто не гледайте този филм при АБСОЛЮТНО никакъв случай! Леле то е просто.. Наистина за първи път просто оставам без думи.. НЕ гледайте тази пародия на научно-фантастичен филм! Това беше просто излагация! Лелеле....
published by gataka на 2007-06-08 19:45:26
В този филм няма нищо ново. Всичко е заемки, няма никакава нова идея. Това филм точно тип "Диема +". Малко е бавен, иначе е заснет и напавен добре.
published by baxter на 2007-06-08 19:56:27
rusenec81 тва за гравитацията е така но тук те в нито един момент от филма не се опитват и да я избегнат :) нищо че им е такъв плана от началото. дефакто през цялото време от филма те летят право към слънцето без да успеят да променят траекторията особенно. а в Ядрото там мина цял филм ВЪПРЕКИ налягането на цяла планета отгоре им. относно идеята за угасването на слънцето - да тук съм съгласен една звезда не угасва ей така от нищо за това си прав. но нека все пак имаме в предвид че този филм е измислен представена ни е една хипотетична ситуация и развръзката и. Gex брато няма и да те коментирам а само ще те питам какво е за теб научна фантастика дай ми пример. Магьосници, вещици, джуджета, елфи, пръстени, властелини ? не това е Фентъзи.
published by WaRGoD на 2007-06-08 20:09:23
Baxter мисля че вс се питаме ти гледаш ли телетъбис??
published by baxter на 2007-06-08 20:15:26
веднъж се наложи да гледам 5 минути заради бас но го изгубих :D
published by nhh на 2007-06-08 20:19:52
Леле колко тъп филм...А колко ме е яд, че си изгубих времето да го гледам, не е истина.
published by WaRGoD на 2007-06-08 20:23:24
Е гледай го, ще ти хареса. Като ти гледам вкуса за филми е точно за теб.Има също толкова смисъл, колкото този "превъзходен" филм.
published by baxter на 2007-06-08 20:30:14
никъде не съм казал че е превъзходен. казах че на фона на другата "научна фантастика" която излиза напоследък филма е страхотен. много ми е интересно всеки от вас казва че филма е скапан и за нищо не става - дайте за пример друг филм от този жанр който мислите че е хубав. ей така за сравнение ми е интересно. даже и аз ще дам за пример по-добър от него в този жанр - Смъртоносен Хоризонт ( Event Horizon )
published by rusenec81 на 2007-06-08 20:42:07
Аз също не съм казал, че този филм не става за гледане, напротив, написах, че няма причина да не го гледаме, след като сме гледали други подобни филми. Просто основната идея за "изгасване" на Слънцето, което след това да бъде "запалено" отново е меко казано смехотворна. А ако ще изброяваме страхотни научно-фантастични филми ето я моята класика в жанра - КОНТАКТ. (R.I.P. Dr Carl Sagan :love::wavecry:)
published by baxter на 2007-06-08 20:50:53
братче мислех да напиша Контакт във филмите които трябва да се изгледат от тоя жанр ама реших че малките пишлегари веднага ще ми се качат на главата с псувни :) да няма спор Контакт е класика в жанра и не на всеки ще му хареса заради 15-те минути във филма които реално са "фантастични". но признавам няма такава тръпка в друг такъв филм ;)
published by darkshape на 2007-06-08 21:15:17
ужасно качество
вградени руски субтитри
супер тих звук
не си разваляйти коефициента
published by tripesoup123 на 2007-06-08 21:25:14
Може би най-тъпият филм който може да гледате. Абсолютно боза.
published by vsh на 2007-06-08 21:25:49
Колкото хора - толкова мнения :)
Аз лично ще сваля филма и ще си го гледам. Няма значение тъп или хубав. Важното е, че напоследък няма много качествена фантастика, така че се радвам на всичко ново.
published by tripesoup123 на 2007-06-08 21:26:47
Може би най-тъпият филм който може да гледате. Абсолютно боза.
published by Doni на 2007-06-08 21:31:10
Изобщо не съм очарован, а често гледам такива филми. И ги харесвам. Ако не го гледате, нищо няма да пропуснете, но за гледане - на кино - заради ефектите.
published by eli87 на 2007-06-08 21:34:13
kade moga da namerq subtitri na bulgarski
published by InvaderZik на 2007-06-08 21:44:27
Филмът си е мн добър.Гледайте го на кино мн по добро е.:thumbsup: На мен лично мн ми хареса филмчето.:shifty::shifty::shifty::shifty:
published by annono на 2007-06-08 21:53:25
Филмът е добър!
published by bay_mile на 2007-06-08 21:57:00
Кво дави кажа ако сте любител на филмите дето нищо не се случва и накрая за 10 минути хващаш за кво става въпрос може да си свалите филма аз лично съжалявам за изгубеното време :thumbsdown::thumbsdown::thumbsdown:
published by bay_mile на 2007-06-08 21:58:59
лол тоя филм има 1514 сийдара е тва не е възможно :-O:-O:-O:bounce::deadhorse:
published by tyrbo на 2007-06-08 22:44:27
Страшен филм , но за кино :)
published by lapd на 2007-06-08 22:59:26
Много силен филм!
Страхотна атмосфера - страхотна актьорска игра
Замислете се .. по точно, опитайте се да се поставите в положението на геройте, изживейте филма, а не го гледайте както се гледа рекламния блог по тв-то.
Почувствайте, моща, безнадежността и себеотрицанието. Лесно, е само трябва да гледате, без да държите на гръмките бюджети и големите звезди. А филма е красив.

published by Richev на 2007-06-09 01:00:43
bay_mile ако в последните десет минути от филма си разбрал за какво става въпрос наистина си си загубил врремето!На мен лично ми харесва.Гледайте го!
published by baxter на 2007-06-09 04:09:21
факта е че голяма част от хората искат филм по шаблон, тоест искат герой който спасява света, искат любовна история между персонажите, искат някакво признание на героя от човека който най-много се е съмнявал в него обикновенно капитана и искат комедиен персонаж който ръси най-малоумните реплики обикновенно чернокож герий - еми кво да ви кажа такова няма тук. хванете и прочетете някоя книга с тоя жанр приметно "Среща с Рама" или "Одисея 2001 г." и тогава сравнявайте. щото не можете да се усетите как холивуд ви е промил мозъка и когато се появи някой нов филм който не съвпада с всеобщия модел на филми който се появява от известно време насам вие просто не можете да го приеметъе за нормален филм.
published by brego на 2007-06-12 01:12:35
хареса ми може и да не е нищо особенно , но на мен ми хареса , а това че някой пише че е слаб филм и т.н. просто като не му харесва да не коментира , има много стойностни филми които много хора изпускат само защото четат тия тъпи неграмотни коментари тва е от мен
P.P. и се пише аУдитория, а не аЛдитория :lol:
published by XAMCTEPA на 2007-06-12 01:29:19
Невероятно [b]ТЪП[/b] филм как изобщо може да го сравнявате с Армагедон грам не си заслужава пълна загуба на време, макар че съм привърженик на филми от рода на Армагедон ... но тоя специано SUCKS !!!:thumbsdown::yucky:
published by Zeromancer на 2007-06-14 03:26:50
Като не ти харесва не пиши.
И подкрепям мнението на Baxter, че филма прилича на някой фантастичен роман, като например на Лем,Бредбъри,Кларк или Азимов дори.
published by cumo_bg на 2007-06-16 23:50:36
Предлагам режиьора на тоя филм да му бъде забранено да прави филми поради изключителната му некадърност......скучен безсмислен американски филм....препропоръчвам ви да не си отнемате 140 минути от времето да го гледате !!!!
published by qbfx на 2007-06-19 17:43:02
predlagam na cumo_bg da mu byde izvit vrata zashtoto bylva gluposti... da mu bydelo zabraneno na rejisiora da pravi filmi shtoto bil nekadyren... moi chovek tva e rejisiora na trainspotting i 28 days later, i dvata filma sa mnogo dobri, taka che hodi gledai rambo i ne govori poveche prostotii...
published by gudrun на 2007-06-19 23:53:22
Е абсолютно съм съгласна - пълна простотия не се минавайте - н-пъти разиграван сюжет, беумно бавно развитие на действието, пълна измишльотина....
А бе не се минавайте!!!
published by Sexy-kart0f4o на 2007-06-20 22:04:42
Mеждодругото има някакви излишни кадри в тоя филм МОЛЯ АДМИНИТЕ да обърнат внимание !!
published by TheGreenKRS на 2007-06-21 00:38:48
Нека плюят, макар че, това е един много задълбочен филм ... който не го разбрал - лошо за него. Малко филми имат толкова силен край ... трогна ме.
published by Convers4o на 2007-06-21 16:48:13
Аз съм голям любител на фантастиката и на филмите свързани с космоса,но този филм лично на мен не ми хареса.Не ми хареса защото се движи много бавно,жанра се задържа само в/у Слънцето и дори другите действия остават на заден план,всичко е претупано и няма повече от няколко смислени реплики в целия филм,играта на актъорите не е от най-добрите и общо казано очаква доста повече,но всичко е еднообразно Армагедон си е най-добрия фантастичен филм.
published by tobaco на 2007-06-26 12:35:37
Що за коментари?Май всички тук са под 12!
published by Sebastiqn на 2007-07-04 23:19:04
DANNY BOYLE FOREVER,най-добрия режисьор,след като направи такива шедьоври като Плажа и Трайнспотинг,няма начин да не му се гледа всеки един филм,велик човек!
published by skunk0 на 2007-07-25 18:39:52
Convers4o ае щом казваш че армагедон ти е любимия филм си ми ясен, тва ако си падаш по сапунки добре... Ама щом той викаш че много ти харесвал според мене нямаш абсолютно никво право да говориш нещо за филм който дори не си разбрал..... в сравнение с армагедон този филм има много по дълбок сюжет(който не се разказва само за слънцео!!!).... П.С. голям съм фен на Дани Боил, много добър режисьор. Според мене няма лош филм, като изключим малко лигавото продължение на 28 дни по-късно.
published by skunk0 на 2007-07-25 18:42:22
уупс... той па Дани Бойл не бил режисьор на 28 седмици по-късно...... Значи не е правил лош филм :D
published by innovision на 2007-07-27 13:44:28
sled kato ste gledali tozi film,samoto spomenavane na Armagedon avtomati4no vi prevru6ta vuv filmovi bezdarnitsi.armagedon si e pulna boza i stana za smqh kogato se zahvanaha i otkriha kolko nesaotvetsvia s realnostta ima.tozi film trqbva ili da si mnogo prost ili mnogo mlad za da te zadurji pred monitora pove4e ot 15 min.
published by marimik на 2008-10-30 20:23:00
Едно незабравимо фентъзи приключение което не трябва да се пропуска.:thumbsup: