ArenaBG
mobile spot 4
published by TheTRENERA на 2020-09-26 15:43:37
Вашето мнение относно Need for Speed Most Wanted REDUX 2020 + online може да оставите тук. Писането на български и спазването на добрия тон е задължително!
published by TheTRENERA на 2020-09-26 15:56:41
Препоръчително е да направите инсталацията гледайки видеото.
След първото зареждане и пускане на играта ще може да я стартирате вече директно от "NfSMostWanted.exe".
Вероятноста стари сейфове да ви тръгнат на тази версия е нищожна, затова ако искате по-бързо натрупване на пари или други екстри, използвайте 'Trainer-Panel' или 'Cheat Engine' за 'Select-Markers' и 'NIS MBlur'
(в описанието е оставен линк със спомагателно видео).
published by dedlyto на 2020-09-26 17:30:17
Ох, доброто старо време! Пускам я да се точи.
published by TheTRENERA на 2020-09-27 00:27:51
'dedlyto', старото време, ама с новите модели автомобили. Даже и мойто Фордче GT четвърта генерация съм си сложил в играта.
За феновете на Тениса качих "Tennis World Tour 2 + online", та поне на игра да преминат с Гришо първия кръг на квалификацийте.
published by pale3 на 2020-09-27 20:10:35
Error 126
published by pale3 на 2020-09-27 20:10:36
Error 126
published by HukuM на 2020-09-28 12:56:06
При показването на стартиращич черен екран ми се клоузва приложението, но като цъкна на стартовото екзе играта стартира с 100 те коли :) искаше ми се да видя и реалистик мода но нямам късмет :) все пак тази игра е класика заради геймплея не заради вече дъртичката графика така че ще пробвам още няколко неща и че си я цъкам с удоволствие :)
published by TheTRENERA на 2020-10-02 22:09:17
'HukuM' - добре опитай да влезнеш в папката "TPF_Files" и от там да направиш първоначалното зареждане на графичните файлове, чрез единственото екзе намиращо се там. Един път направиш ли го, после ще можеш да стартираш вече от това екзе на което викаш стартово. Другия вариант е да премахнеш завихаги 'UAC Control' от уйндоуса си и да станеш най-накрая истинския администратор (и собственик) на компютъра си, тъй като в момента те мислят за временно пребиваващ гостенин. Сериозно.
---------------------------
'igra4a08', няма да стане стария Български, защото тогава нямаше такива имена на коли, писти, обозначение, части и доста други неща. Не го мъчи. Направи си кола по твой вкус и викни един, двама или трима приятели за да ти подишат изгорелото нитро
(или ти техното ако те са по-добри шофьори и тунингджии - 'и без да ползваш Cheat Engine де').
published by TheTRENERA на 2020-10-02 22:13:10
Съобщение:
Мога да предоставя на всеки желаещ да бъде Ъплоудер или искащ да създаде видео Канал - материали, шаблони, туториали , приготвени игри и програми, всякакви спомагателни съвети. Може и чрез скайп, дискорд, TeamViewer, 'AMMYY Admin' и др.
------------------------------------
Message: I can provide anyone wishing to be an Uploader or want to create video channel - materials, templates, tutorials, prepared games and programs, any auxiliary tips. Maybe via Skype, Discord, TeamViewer, 'AMMYY Admin' and others.
published by mesi91 на 2020-11-26 11:43:08
Някой може ли да ми помогне при мене изпишва Runtime Error!!!!! при стартиране на играта, всичко точно съм направил както показва на видео
published by boroBG на 2020-11-29 20:48:15
На мен ми липсва нещо LAUNCHER.EXE в папката на разархивираните файлове ... някой да е имал същия проблем
published by dimitar00000 на 2021-03-23 10:10:12
Перфектно обяснено на видео от TRENERA както винаги,играта има някой ъпгрейти,заслужава си да се врътне отново тази класика!!!