ArenaBG
mobile spot 4
published by ivobooks на 2020-12-13 19:54:32
Не успявам да кача аватар. Казва, че не отговаря на изискванията, но не е ясно какво точно не му харесва. Пробвах с .gif и .jpg, и двете над 100х100px.
published by mimouzunov на 2020-12-13 21:09:26
@charmedsss:

@mimouzunov:

Прост пример..
Кликам на "търсене" след това пиша Robocop (примерно) и излизат резултатите. До тук ок, но за да ги разгледам трябва да си изтъркам пръста за да смъкна страницата!!
На екрана ми се събират 4 резултата...

Смени си браузъра. :) На мен ми излизат по 26 на страница ако правилно броя ако потърся Робокоп който спомена. Ако си с някой античен браузър (Internet Explore) и стара ОС (Windows XP ) нищо чудно.


В обратен ред... Windows 10 64bit (машината е с 10-то поколение интелски процесор и тн) Интернет експлорър 11 е обаче и явно при мен прави тои проблема...
Явно след подобряването на сайта с тоя браузър вече не може да се ползва нормално...
published by knife на 2020-12-14 08:47:50
Интернет експлорер освен за подписване на документи от сайта на нап, ной и тн, никога не се е ползвал нормално. Толкова беше добър, че най накрая от майкрософт му спряха подръжката! Та ние ли да го подържаме?
published by vulic81 на 2020-12-14 12:36:47
Comment censorship by spk
Reason is Spam
published by mimouzunov на 2020-12-14 14:52:23
@knife:

Интернет експлорер освен за подписване на документи от сайта на нап, ной и тн, никога не се е ползвал нормално. Толкова беше добър, че най накрая от майкрософт му спряха подръжката! Та ние ли да го подържаме?


Ползвам тоя браузър от има няма 20 години и проблеми не съм имал!!! Щом сега по ново му вече не може да се използва, просто го упоменете това някъде за да има яснота. Мисля си, че ще е от полза на доста хора. Доста други торент сайтове нямат проблем с интернет експлорера само този...
published by derKeks на 2020-12-14 15:51:18
@ivobooks:

Не успявам да кача аватар. Казва, че не отговаря на изискванията, но не е ясно какво точно не му харесва. Пробвах с .gif и .jpg, и двете над 100х100px.


В размера е проблемът вероятно. Пробвай с по-малък. Мисля, че около 40-50 КБ снимка не приема. Моята я направих 17 КБ и я прие.
published by vulic81 на 2020-12-14 16:38:22
Comment censorship by knife
Reason is Spam
published by AngelVidov на 2020-12-14 16:41:07
Не!
published by paparko на 2020-12-14 18:54:01
На мен лично не ми харесва. Всъщност въпросът не е в харесването - за всеки влак си има пътници и не мога да говоря от името на всички. При мен проблемът е, че е много шарено, но от друга страна иконките са почти еднакви и това много ме обърква. Бях свикнал с иконите от стария дизайн и много лесно се ориентирах в него. Бях си избрал каво да ми се показва, сега полето за избор заема почти цялата страница . Търся някакви неща и много трудно ги намирам. Знам много добре, че сайтът си е ваш и може да правите всичко с него, но понеже питате.
published by zazgord на 2020-12-14 23:23:42
@knife:

Кое точно?! Как? ЗащО?
Пише торенти, пише търси, има категории! Кое е трудно? Дайте да видим какво толкова ви затруднява да вземе да го оправиме тогава. Може пък да бъркаме нещо, знам ли вече...


Ами докато се опитвате да разберете какво не ни харесва върнете стария скин. Моля. Иначе критиките са много. Примерно натискаш торенти . Даваш надоло и ти излизат многото категории. Заема поичти целия екран. Натискам скрий. И защо трябва въобще да скривам, ами не го направите да е по подразбиране скрито менюто с категориите? Защо вече не се изписва Бг превода на торента? На повечето торенти не е указано жанр на филм/ сериал... и т.н.... Ако има нещо неясно кажете и ще допълня. Дотогава Замунда!!! Или други сайтове! Не сте само вие!
published by kotzo на 2020-12-16 21:45:18
не
published by charmedsss на 2020-12-16 22:37:38
@zazgord:
Ами докато се опитвате да разберете какво не ни харесва върнете стария скин. Моля. Иначе критиките са много. Примерно натискаш торенти . Даваш надоло и ти излизат многото категории. Заема поичти целия екран. Натискам скрий. И защо трябва въобще да скривам, ами не го направите да е по подразбиране скрито менюто с категориите? Защо вече не се изписва Бг превода на торента? На повечето торенти не е указано жанр на филм/ сериал... и т.н.... Ако има нещо неясно кажете и ще допълня. Дотогава Замунда!!! Или други сайтове! Не сте само вие!


Не е вярно. При мен категориите по-подразбиране са скрити, За името съм съгласен, че не излиза, но това мисля, че зависи само от ъплоадера, а не от администратора. Същото важи и за другите данни. Това ъплоадера го попълва така, че няма нищо общо с кожата.
published by denonoshten на 2020-12-25 04:21:27
Супер изчистен и лек е новия дизайн,много ми харесва!
published by sidko на 2020-12-26 19:29:23
Comment censorship by knife
Reason is Writes on strange language
published by didodido на 2020-12-28 01:09:31
Супер е! Душичката knife Ви ходи по гъзА да ви чисти членоразделните изказвания без доводи. Лешпери! Това е! Евала на Елиан и на Ивчо! Остава да държите ниво, ниво, ниво!