ArenaBG
mobile spot 4
публикувано от sasshko на 2007-06-26 20:00:58
Вашето мнение относно WWE.Monday.Night.Raw.Chris.Benoit.Tribute.06.25.07.DSR.XviD-W4F може да оставите тук. Писането на български и спазването на добрия тон е задължително!
публикувано от m0re.ThaN.yOu на 2007-06-26 20:11:26
Още ли има идиоти да гледат тази простотия :thumbsdown:
публикувано от sasshko на 2007-06-26 20:25:48
Дали е простотия или не това е отделен въпрос. Имай малко увъжение към човека все пак.
публикувано от sunder на 2007-06-26 21:02:29
Сигурно от повече от 10 години не гледам таз дивотия, но какво по дяволите стана с Беноа?!
Как така бе братче, той жена му и седем годишен син?!
Баси майката, дойде ми като шок за нещо което почти изцяло бях забравил.
публикувано от m0re.ThaN.yOu на 2007-06-26 21:05:39
Дори и тази смърт сигурно е нагласена... Сега забелязах, че е такова предаване ... Няма значение по принцип това е просто 1 шоу, което има за цел да забавлява иначе не толкова интелигентните американци...
публикувано от boogie на 2007-06-26 21:07:28
Много съжалявам за Крис Беноа. не ми беше любимия кечист, но ми беше много симпатичен...
Жалко:'(:'(:'(
Още по жалко е, че едно невинно 7 годишно създание е намерено мъртво. Що за ИЗВЕРГ трябва да си, за да посегнеш на дете?:grrr:

Кеча е просто едно шоу и забавление. Аз лично като го гледам и много се смея...:thumbsup:
публикувано от linkozcom на 2007-06-26 21:16:08
Ей не знам къв зеленчук треа да бъдеш. ВСЯКА световна медия потвърждава новината, уж мъртвия Винс си го каза ако още веднъж се появи такъв коментар значи не толкова интелигентните американци далеч не са под нашето "ниво". И такива празни изказвания чиста идиотщина, по-дяволите, мъртъв е, умрял, пукнал, вече го няма, сещаш ли се...И сега е време да се шокираш тъпако. Иначе ОЧЕВИДНО не разбираш за кво стаа на въпрос във този бизнес.
публикувано от linkozcom на 2007-06-26 21:17:05
Ей не знам къв зеленчук треа да бъдеш. ВСЯКА световна медия потвърждава новината, уж мъртвия Винс си го каза ако още веднъж се появи такъв коментар значи не толкова интелигентните американци далеч не са под нашето "ниво". И такива празни изказвания чиста идиотщина, по-дяволите, мъртъв е, умрял, пукнал, вече го няма, сещаш ли се...И сега е време да се шокираш тъпако. Иначе ОЧЕВИДНО не разбираш за кво стаа на въпрос във този бизнес.
публикувано от m0re.ThaN.yOu на 2007-06-26 21:27:44
И от какво трябва да се шокирам ? Толкова хора по света ги убиват и т.н. с какво този е по-различен от другите... Явно има причина... Незнам, но няма смисъл да се занимавам с деца, които се забавляват с тези неща... Сега се поправям, да човека е мъртъв наистина, R.I.P видях ей ся по някфа италианска даваха интервю... Айде дечковци забавлявайте се с wwf ли какво е тфа
публикувано от MockingBird на 2007-06-26 21:34:54
Хора в сайта на федерацията пише, че Benoa е убил жена си и детето си в Неделя и се е самоубил в Понеделник :( R.I.P
публикувано от killyou на 2007-06-26 21:37:15
дека отиде сийдъра, че ми се гледа-_--_-:-/:-/:-/:-/
публикувано от assenort на 2007-06-26 22:17:14
Благодаря.
публикувано от komoff на 2007-06-26 22:27:50
НА ЪПЛОУДЕРЪТ ДА НЕ МУ Е ПРЕКЪСНАЛ НЕТА НЕЩО?
публикувано от roberto на 2007-06-26 22:39:32
убил е жена си единия си син и накрая се е самоубил другите му двама сина са били в Канада, откъдето е и той

R.I.P Chris Benoit :(:'(:weep:
публикувано от eminem911 на 2007-06-26 22:40:21
Легендата на кеча Крис Беноа, жена му Нанси и сина му Даниел са намерени мъртви в дома им в Атланта, Джорджия.

40-годишната звезда, обявен за най-добрия на ринга на своето време, първо е убил жена си, после сина си и най-накрая се е самоубил.

По това време, другите му две деца са били в Канада, откъдето е и Беноа.

Според американските медии, от полицията смятат, че Крис е убил жена си в събота, сина си в неделя и най-накрая, в понеделник, е отнел собствения си живота. Кечистът е бил намерен в стаята за тежести, Нанси е била открита във всекидневната, а Даниел – в спалнята си.R.I.P Крис
публикувано от sheffwed на 2007-06-26 22:50:44
:X беше ми любимец.. не че мн ги следя вече ма някога мн го харесвах... жалко че нещата завършват по този начин :( R.I.P.
публикувано от radoslav на 2007-06-26 23:03:45
Легендата на кеча Крис Беноа, жена му Нанси и сина му Даниел са намерени мъртви в дома им в Атланта, Джорджия.Тримата са били убити според мен
публикувано от juujuuuujj на 2007-06-26 23:03:50
Само кеч-фенове могат да се прекланят пред някой стероиден ненормалник, удушил жена си и децата си.
публикувано от juujuuuujj на 2007-06-26 23:25:28
http://www.chron.com/disp/story.mpl/ap/nation/4921762.html Значи пребил, завързал и удушил жена си, задушил сина си в леглото му, поставил библии до телата им, обесил се на уреда за упражнения и полицаите намерили стероиди.

Браво, идол на децата по света! :thumbsup:
публикувано от Crash73 на 2007-06-26 23:28:12
публикувано от DcpoweR на 2007-06-26 23:46:42
От тия стероиди стават лоши неща... И Еди Гереро(лека му пръст) почина от тва :(
публикувано от iceman на 2007-06-26 23:47:10
не го вярвам това 100 & крият не6то аз не вярвам да ги е убил а и ако е имал това намерение е 6тял да из4ака и другите 2 деца да се вурнат колкото и извратено да зву4и R.I.P. и на мен ми бе6е един от лубимите
публикувано от muzovir на 2007-06-26 23:51:10
Аз вярвам че ги е убил. За съжаление е истина.
Все пак дали е луд или под влианието на някъкво наркотично вещество е извършил цялата касапница, не е важно... Важното е че ги няма на белия свят!
публикувано от Vg007 на 2007-06-26 23:55:28
Лол мн почнахада мрат бе аз определено няма се запиша да работя в дабулю дабулю и.
публикувано от Vg007 на 2007-06-26 23:58:08
Най-се изкефа ако го вида Крис в TNT така както видях вече Кърт Енгъл. Хех и да видим после The New Chairman of the Board Vince in TNT. O\o
публикувано от SpYker на 2007-06-26 23:59:58
Хора, тоя хейт, за това как е убил жена си и за това как във същото време го харесваме е напълно безмислен.

Не всеки човек е ангел и както знаете, стероидите могат да развалят всеки.

Крис изобщо не е чудовище, напротив, той наистина е обичал семейството си.

Тази трагедия не по негова вина, сигурен съм. Той е виновен, че е взимал стероиди, но всички атлети го правят, без да знаят последствията.

Не искам да оправадавам убийството на една жена и едно невино дете, но Крис наистина не чудовището, за което някои от вас го мислят.

Човекът очевидно след тази трагедия е осъзнал какво е извършил, заради което се е самоубил. Той не е чудовище, а един депресиран и за съжаление нагълтан със стероиди човек, който просто беше сломен.

Не искам от вас да го оправадавате, не искам от вас му прощавате.

Искам само да покажем поне малко уважение, не кум убиеца, а към кечиста. Онзи герой на малкият екран, който за съжаление беше унищожен от анабола.

R.I.P Benoit, в Рая или в Ада, понякога живота взима най-ценното от нас и ни превръща в чудовища.
публикувано от skinny на 2007-06-27 00:05:43
Легендата на кеча Крис Беноа, жена му Нанси и сина му Даниел са намерени мъртви в дома им в Атланта, Джорджия.

40-годишната звезда, обявен за най-добрия на ринга на своето време, първо е убил жена си, после сина си и най-накрая се е самоубил.

По това време, другите му две деца са били в Канада, откъдето е и Беноа.

Според американските медии, от полицията смятат, че Крис е убил жена си в събота, сина си в неделя и най-накрая, в понеделник, е отнел собствения си живота. Кечистът е бил намерен в стаята за тежести, Нанси е била открита във всекидневната, а Даниел – в спалнята си.R.I.P Крис

Што говорите глупости бе как ше убие семейството си.Вие нормални ли сте само петните името му.Мелези нештастни кат незнаете не пишете глупости.Подигравате се с голяма трагедия :-/:'(:'(
публикувано от skinny на 2007-06-27 00:08:11
Кви стероиди пък вие.Кат не гледате кеч и не знаете по добре си трайте отколкото да пишете само глупости.Отиде си един велик човек само това мога да кажа
публикувано от juujuuuujj на 2007-06-27 00:17:30
[b]Skinny[/b], ако разбираш английски (какво ти остава, българския вече си го отписал), прочети това:

http://www.chron.com/disp/story.mpl/ap/nation/4921762.html
публикувано от skinny на 2007-06-27 00:23:27
SRY за някой нешта, но просто бях бесен беше ми от любимците . Наистина Sry . :-/ :'(:'(:(:(:'(
публикувано от ShereKhan на 2007-06-27 03:24:36
Ако е невинен за жената и детето нека почива в мир . Ще го помним с добро . Но ако се окаже , че верно го е направил той , значи е отишъл на едно място , където ще види той що е то кеч .
публикувано от SpYker на 2007-06-27 07:38:51
Нека да ви напомня, че все още нищо не е сигурно.

Не се знае още, дали наистона е убил семейството си.
Все пак медиите обичат да търсят сензации и често преувеличават. Нищо не е напълно доказано и след най-малко една седмица ще можем да кажем със сигурност какво е станало.

От последните новини става ясно, че Беноа не е взимал забранени вещества. Също така и че убийството на семейството му не е било в следствие на дива ярост, както разправяха по медиите. Просто няма логика той просто да е отишъл и да ги е убил, просто ей така,без причина. Но както каза, още нищо не е сигурно и нека се надяваме, че не е сторил нищо лошо.
публикувано от FrodoBaggins на 2007-06-27 11:04:44
Вече всичко е официално. В крайна сметка се оказва, че Крис Беноа наистина е убил жена си и детето си, а после се е самоубил. Нанси е била завързана с въжета и удушена с електрически кабел, а Даниел не бил завързан и бил удушен с плик. Нанси най-вероятно е била убита в Петък, а Даниел в Събота. До телата им е имало оставени Библии. Крис Беноа е отнел живота си в Неделя като се обесил в стаята си за тренировки. Беноа не е оставил предсмъртна бележка и мотивите му за убийствата и последвалото самоубийство вероятно ще останат неизвестни.
публикувано от martinmarino на 2007-06-27 14:13:44
Vg007 e прав R.I.P. Крис :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'( Само не знам що ги е убил?ъК'во му е станало? Сигурно е мислел да се самоубие но е знаел че семеистжото му ще страда, за това ги е убил според мен. Той ми беше един от любимите:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:grrr::grrr::grrr::grrr::(:(:(
публикувано от dscnct на 2007-06-27 14:44:22
Почивай в мир Беноа :(:(:(:(:(:(
публикувано от MuXaSta на 2007-06-27 21:33:14
Само аз ли си мисля, че е възможно, като се е прибрал, двойното убииство вече да е било извършено, но от четвърто лице, а след това в отчаянието си, осъзнавайки какво е загубил, и загубвайки смисъл в живота, да е посегнал на своя живот?
Просто предположение. Странното е, че никъде не го срещнах точно това предположение, нито в комнетарите тук, нито в замундата, та реших да го изкажа :)

Иначе, нека почива в мир, и да намери покой :(
публикувано от m0re.ThaN.yOu на 2007-06-27 22:37:04
Ако наистина е направил това, което е изложено като официална версия не заслужава никаква милост, R.I.P-ове и т.н. Това е човек, който е избил по хладнокръвен начин семейството си, а след това се е самоубил... Не сме ние тези, които ще съдим дали там горе/долу ще му е добре, но това е пълен ИЗВЕРГ... Спирам да пиша, хората за казали - за мъртъв или добро или нищо ...
публикувано от juujuuuujj на 2007-06-27 22:45:38
MuXaSta, мисля, че имаш много развито въображение. Първо, твоят сценарий не обяснява библиите, нито пък защо е чакал чак до неделя да се обеси. И защо не е викнал полицията - нима не е искал да знае кой е убил семейството му?

Обяснението е просто - убил е жената и детето си, след което се е обесил. Това е убиец-психопат, не го защитавайте.
публикувано от nozdormu на 2007-06-28 02:32:04
Обяснението е просто - убил е жената и детето си, след което се е обесил. Това е убиец-психопат, не го защитавайте

:-O е какъв е смисълът да го прави....не вярвам да е психо...верно див беше на ринга ама....R.I.P. Chris Benoit
публикувано от juujuuuujj на 2007-06-28 10:55:46
Nozdormu, повярвай го. Най-вероятно е изперкал заради детето си, което е било с генетично заболяване. Беноа и жена му са се карали за това дали трябва да стоят повече време в къщата и да се грижат за детето.

А може и да си е бил просто психопат.
публикувано от dxhhh на 2007-06-28 11:10:44
Разбра се какво е станало с Крис Беноа. Бесния върколак е убил жена си и и сина си. Жена си е убил с кабел като я е задушил а сина си го е задушил с ръце.Беноа е извършил убийствата под влиянието на медикаменти.
публикувано от dxhhh на 2007-06-28 11:12:28
В неделя Беноа е отнел собствения си живот, като се е обесил в стаята си за фитнес.
публикувано от nozdormu на 2007-06-28 11:19:06
Най-вероятно е изперкал заради детето си, което е било с генетично заболяване. Беноа и жена му са се карали за това дали трябва да стоят повече време в къщата и да се грижат за детето

мдаа и аз така прочетох.. www.wwe.com...WWE.com learned from an interview conducted Tuesday by Vancouver’s News1130 that Chris Benoit’s son Daniel possibly suffered from Fragile X Syndrome, a genetically passed-on condition that results in impairments ranging from physical and learning disabilities, to more severe cognitive or intellectual disabilities.

In the interview with News1130, Pam Winthrope, whose own 12-year-old son suffers from Fragile X Syndrome, recounted how she and her husband talked to Benoit about the condition five years ago.

“We talked to him because I was trying to set up a support group in B.C. and in Canada; we only have a couple of them,” she said. “My husband was struggling when we got diagnosed with our son, and Chris was struggling with his. They talked for a few minutes, and then he said he didn’t want to be a public face for Fragile X. He just wanted to keep it really, really quiet.”

A source close to Benoit recalls similar conversations with him, where he described his son’s condition as “a learning disability much like autism.” This source quotes Benoit as saying “Daniel wasn’t capable of interacting with other children and was afraid of other children. Daniel also had a hard time making eye contact with everyone, which was another symptom of his disability.” Benoit also claimed that his son was on medication for this condition.

Winthrope discussed the pressures facing parents of children diagnosed with Fragile X syndrome. During her interview with News1130, she stated that families can be torn apart by the disease because it's very difficult to find help and support. Winthrope added, "You as a parent have to go out there and find what's available and it's not easy -- they don't tell you."

A co-worker and long-time friend of the Benoits speculates that perhaps the pressures of home and Daniel’s illness had gotten to him, causing him to snap and take the lives of his wife and son before taking his own.

“Is it possible that after Chris killed Nancy (for whatever reason), he felt Daniel wouldn't be able to get the care and attention he required as a special needs child (if that is indeed true) with no mother and a father either in jail or dead? Did he then decide that the only way he could protect and take care of his son was to take him to the next world and go with him? In his warped and twisted state, did he think this was the only way to shield his son from a difficult life of pain and hardship? It doesn't condone or justify a damn thing, but it's the best reason I can think of. I'm trying to put together some semblance of logic for his actions, but it's an impossible task trying to explain this.”
публикувано от kasparian на 2007-06-29 23:29:07
публикувано от astral25 на 2007-08-04 21:29:24
на кой изпълнител е песента от възпоменателният клип и как се казва тя.