ArenaBG
mobile spot 4
публикувано от TheTRENERA на 2020-04-14 20:05:25
Вашето мнение относно Wondershare UniConverter [11.7.4.2] може да оставите тук. Писането на български и спазването на добрия тон е задължително!
публикувано от TheTRENERA на 2020-04-14 20:20:18
Програмата е чудесна, ала трябва да имате предвид, че от 16 януари 2020 'www.youtube' е въвел нови правила за няколко държави извън Европейския съюз, за забрана от споделяне.
Това е заради нежеланието да участва в дела за авторските права. Така че има вероятност някои клипове, да не може да си свалите, а някои ще можете. Държавите за които знам са Сирия, Иран, Сърбия, Албания, Пуерто Рико, Индонезия и Филипините.
Разбира се ако певеца е продуциран от друга държава, това няма да важи.
публикувано от hristov78 на 2020-04-17 00:08:59
Много добра програма.Да благодарим на Бойко Методиев Борисов (Боко Тиквата) за активацията.
публикувано от mihailov на 2020-04-26 17:20:46
Хубава програма, ама имам проблем с нея - звука доста се разсихронизира особено при много слепвания на MP4, както и например при никакви модификации на материал от DVD. На последното пък и няма de-interleace. И за мен е неизползваема...
публикувано от wildhorse1 на 2021-02-18 17:05:07
Изключих Дифендъра от регистрите, спрях антивирусната, рестартирах, последвах всички стъпки и въпреки това програмата не се стартира. Просто не се отваря нищо като кликна върху програмата (дали като адмн или не, няма значиние). Нещо да изпускам?