ArenaBG
mobile spot 4
публикувано от KIKOBGD на 2007-07-07 00:06:04
Вашето мнение относно Typing Master Pro 7.00.755 [NoPE] може да оставите тук. Писането на български и спазването на добрия тон е задължително!
публикувано от MrGreeny на 2007-07-07 01:01:51
Така и не се научих да пиша без грешки без да гледам клавиатурата. Ако не ме мързи ще я инсталирам тая програмка :-)

Мерси :)
публикувано от whitehat на 2007-07-07 01:31:36
Пробвай, MrGreeny - струва си. Не само това, ами е и увлекателно :-) Можеш дори да си организираш едно съревнование с приятели.. ъъм.. да речем "The Ultimate Typer" lol

Аз лично се научих от такива програмки, и от около 20 думи в минута с гледане на клавиатурата стигнах до спокойно над 60 думи без гледане и с близко до 0 грешки.

Конкретно за тази програма - бих казал, че е една от най-добрите в жанра. Ако сега започвах, сигурно щях да започна с нея (вместо с архаични програмки за DOS).
публикувано от Sikozu на 2007-07-07 01:38:38
Едно време бях почнал да се уча с тая програма, но по-стара версия. Сега ще довърша :smartass:
публикувано от DeadlySilence на 2007-07-07 03:45:08
Да и аз зашпочнах с стара версия, даже до преди два месеца започнах с тази програма, обаче нямаше свестен крак, и щом пуснех интернета веднага ми ставаше "Trial" версия, но сега с тоя крак я почвам и ще се науча да пиша с 10 пръсти та тва да си е!
публикувано от whitehat на 2007-07-07 17:56:28
Горният ми коментар беше преди да пробвам програмата. След като прекарах към час и половина в рафиниране на уменията си, мога да кажа, че тази версия 7 е значително подобрена и определено кърти мивки! :thumbsup:

Много е добра програмката, силно я препоръчвам.
публикувано от Firebladebs на 2007-07-07 19:25:10
Незнам дали помага но реално това трябва да се кръсти ProChater :D

Aз пък искам някой да ми каже как да се отърва от хроничната болка в пръстите и черните петна под очите причинени ми от постоянната работа с PC.
публикувано от BorisFx на 2007-07-07 23:26:27
Предполагам че става само за английски език да учиш да пишеш бързо. За българска подредба БДС няма сигурно. Или се лъжа....
публикувано от ice.age на 2007-07-08 15:43:30
Има и с българска азбука. Аз лично се научих с българска програма, но преди доста време... така че не помня името. Нямаше цветни картинки и други подобни глезотии, но всичко друго е на ниво... със сигурност ги има още по българските сайтове за програми.
публикувано от hkoko на 2007-07-08 19:56:47
"Stamina" е другата такава програма за която ако не се лъжа подържа български.Интерфейса и е като на тази.Също така ти иговаря написаното и те мъмри ако сбъркаш.
публикувано от x3dt на 2007-07-11 15:52:27
Много, много полезна програмка. Аз се учих преди 6-7 години на друга, за Macintosh, но като функционалност предполагам няма особена разлика с тази. Горещо препоръчвам на всички да я пробват поне за 2-3 дни, дори за толкова кратко, ще имате голяма полза. Между другото, предполагам за БДС наистина няма да върши работа, но ако пишете на фонетична наредба, не се колебайте, свикнете ли с местата на US-а, фонетичната е в кърпа вързана :)
публикувано от Sikozu на 2007-09-14 13:16:41
Точно това ми трябваше. Оня ден си взех лаптоп и мисля да се уча да пиша бързо и без да гледам клавиатурата.. като zerocool :lol: :lol:
публикувано от Dantes на 2008-02-22 12:18:42
I did everything....Copied crack to the insatallation folder,i applied it but nothing happened!!!!What should i do?Please answer in english.....i really want to have this program....Thanks a lot!!!!!!!!
публикувано от Dantes на 2008-02-27 05:41:52
Help please!!!!!!!!!!!I need this one..........
публикувано от salutary на 2008-03-16 16:17:27
Download the free trial version http://www.typingmaster.com/ and install it to the same folder of this programme. Then "Logg Off" windows, or reset the pc and start it then. When sign error or somth. just logg off again.
публикувано от Dantes на 2008-03-17 19:22:11
I've tried again but still nothing.....I uninstalled the program because the first time i didn't do the correct cracking,but when i reinstall it,it shows me the names i had entered the first time i used the program.....Maybe it saves the first time installation that's why i can't correctly crack the program....After having done everything you gyes told me i still have the trial version....:(I am desperate!!!!Anyway thank all of you who help me....
публикувано от Dantes на 2008-03-18 10:42:07
Well i finally did it to unlock the program.....Thanks again all of you folks!!!!!Especially thanks to subalti and salutary for sending me instructions to my mailbox.....:):):)Thank you men!!!
публикувано от dragon3 на 2008-04-02 18:18:11
Има конче в кракът!:grrr:
публикувано от Subalti на 2008-07-17 07:37:32
Програмата е много добра почвам да пиша все по-добре!
Много е яко тъч писането и имам сериозни намерения да я завърша ( все ще ми е полезна в бъдеще). А за коня не знам ( аз съм без антивирусна - луд съм знам ) ,но ползвам тази програма от доста време вече и не ми е правила проблеми(наблюдавам всички процеси).Тва обещавам да го сийдвам колкото се може повече и го препоръчвам на абсолютно всички! Много удобен дизай уроците и упражненията са си добре има си прозорец на клавиатурата къде с кой пръст да натиснеш - екстра е
Евала на ъпа че я е качил тук
публикувано от dragonflyKJ на 2008-09-27 22:28:14
SEED please