ArenaBG
mobile spot 4
публикувано от 2cute4y на 2020-11-28 20:24:04
Вероятно няма да се ползва повече арена...
публикувано от PROXIMO на 2020-11-29 15:04:19
Някой може ли да ми даде кеширана страница на стария сайт от 1 произволен торент.
Благодаря!
публикувано от pinkiwinki на 2020-12-01 10:09:16
Върнете старата версия ... Моля ви !
публикувано от wyvorn на 2020-12-02 14:45:11
От седмица някъде не бях влизал тук. Днес влязох и продължавам да виждам тази повърня наречена "нов скин" с малката разлика, че има знаменца за субтитрите. Любопитно ми е кога собствениците на сайта ще разберат, че мнението им не е меродавно и че коментарите от толкова много хора може би не са чак толкова безпочвени. Факт е, че само мрънкане е безсмислено, но и няма смисъл да повтарям всички добри идеи и препоръки, които са дали другите хора. #ВЪРНЕТЕСТАРИЯСКИН, до тогава - довиждане, аренабг!
публикувано от UveSmotanson на 2020-12-02 21:51:20
Не знам кое "чичово" се е упражнявало тук, ама не му се е получило определено.
И е срамота такъв сайт, с толкова години опит, посещения и потребители да се скопи по толкова левашки начин!
Пълна боза е тва в момента, не дизайн, не и редизайн!
Навигацията е дело на олигофрен! Цъкаме на парцала "иконка", от там "избираме" каквото ни харесва, като версия (абсолютно ненужна идиотщина, която до вчера се филтрираше с търсачката) и чаааааак на 3-та стъпка тръгваме да сваляме!?!?!?!?
Няма игри, музика, софт, ххх... така де, що ли да ги има.
За потребителите от други държави гаранция не е и мислено.
Та не знам кой е тоя "гений" родил тва нещо или екип тримата глупаци, щото тва може и да е екипно дело, но честито, уби/убихте една икона в БГ интернет пространството!

ПП. Открих липсващите ми неща в "Категории", което пак не осмирява гневът ми:)))))
публикувано от zazgord на 2020-12-04 10:01:29
Сайта стана много муден. И защо сте заключили почти всички теми?
публикувано от stevensgr на 2020-12-05 15:34:00
После да не се чудите защо са намалели паричките от реклами - хората са отишли в Замунда.
публикувано от HancTep на 2020-12-09 14:31:44
Сайта е брутално грозен. Изглежда недовършен и зарязан. Определено ползвам Замунда вече. В началото даже помислих, че са ви хакнали сайта или ползвате някакъв счупен back up и затова е такъв.
публикувано от chmodaz на 2020-12-11 09:15:35
@starluk:

Свиква се...


от ъпдейта до днес не съм влизал, не мисля и да повтарям ако ще е тази боза.
публикувано от chmodaz на 2020-12-11 09:18:09
@wyvorn:

От седмица някъде не бях влизал тук. Днес влязох и продължавам да виждам тази повърня наречена "нов скин" с малката разлика, че има знаменца за субтитрите. Любопитно ми е кога собствениците на сайта ще разберат, че мнението им не е меродавно и че коментарите от толкова много хора може би не са чак толкова безпочвени. Факт е, че само мрънкане е безсмислено, но и няма смисъл да повтарям всички добри идеи и препоръки, които са дали другите хора. #ВЪРНЕТЕСТАРИЯСКИН, до тогава - довиждане, аренабг!


Право в Замунда и няма да се забавят много, като секне там от де' е текло толкоз години!!!
публикувано от shile на 2020-12-11 13:08:22
Не че не се свиква ама ...старият скин много по лесно се работеше със него..
публикувано от dolfinator на 2020-12-21 18:37:30
От 15 години съм в арената и за първи път смятам за нужно да дам подобен коментар. Новият сайт е толкова зле в сравнение със стария, че ме накара да търся в Гугъл дали някой не е откраднал сайта на арена и да го е заменил с някакво копие с непочтени намерения. Дори не се и шегувам.
публикувано от aatanassow на 2020-12-23 16:17:41
Аз съм за стария дизайн. Търсенето беше много елегантно направено.
Това което е сега ми напомня за Замунда. И за това избягах от там.
публикувано от VesiTo6ko на 2020-12-28 10:51:26
от както го има този дизайн, един торент не съм свалил, от тук даже ви махнах от "лентата с любими отметки"
публикувано от filcov на 2020-12-28 12:18:48
Необходима е промяна и то спешно! Така устроената визия и функционалност не са адекватни в сравнение с предходната версия. Вместо развитие се върнахте в 1997-ма