ArenaBG
mobile spot 4
публикувано от moni_02 на 2021-01-21 16:19:15
Вашето мнение относно Ловец на чудовища може да оставите тук. Писането на български и спазването на добрия тон е задължително!
публикувано от cannabiniol на 2021-01-21 18:27:03
с това качество и да ме набият ,не бих го гледал,загуба на труд мом4ета
публикувано от simpsonm902 на 2021-01-22 04:16:55
Мила Йовович отдавна изпадна от "голямото кино", но тя в същност никога не е била там ако трябва да бъдем честни освен Петият Елемент и за това смятам да пропусна. Както и да е Мерси на ъпа за труда.
публикувано от MortalKombat на 2021-02-06 06:32:19
Никъде, ама никъде в превода няма - жълти гащи, роботи, ЦеПфалосИ, НерСили, РаталосИ в множествено число, кинта - две, и какви ли не още глупости с големи патлаци върху капаци писани от СУБС.САБ. Същите, които са крали цели реплики от моя превод, който е първи и отговаря на 99.99 процента от английските субтитри. Препоръчвам Ви субтитрите на Явка пред тази жалка гавра. Подиграват се по този начин с Вас от СУБС.САБ! ;)
публикувано от didodido на 2021-02-08 21:03:28
Ех, Мортале, Мортале. Хората те знаят колко струваш, както и жалките ти преводи в стил = падат камъни от небето, дословни, безсмислени тъпотии с вулгарен, жаргонен език. Наблегни на културата, както в общуването, така и в преводите. Разбери, че превода е да пресъздадеш на своя език и алегория, ако знаеш какво е. Само ще кажа едно - обидното за азиатците "мръсните колене" са неразбираеми за нас! Затова се опитай да "помислиш" как може да го предадеш на господин зрителя.
Другите неща изобщо не искам да ги коментирам. Със здраве!
публикувано от MortalKombat на 2021-02-10 14:09:18
Правиш ми голяма услуга Дидко! ;)
Повече от един месец има друг торент - тук,
хората теглят и с на кой субтитрите мислиш,
че хората гледат филмът?
2000 човека са изтеглили субтитрите от три чужди сайта.
Резил! А така, нека ви гледат панаира. :)
Голяма услуга ми правиш - лява ръка, десен джоб...
Отделно, преди да ми свалите буквите в другия сайт,
и след това да закачите - ваши пресни от ксерокса,
още 1000 човека са гледали с моите букви.
Резил отвсякъде сте, защото сте нагли до безсъзнание...