ArenaBG
mobile spot 4
публикувано от TheTRENERA на 2020-03-17 17:51:33
Вашето мнение относно CyberLink PowerDVD ULTRA може да оставите тук. Писането на български и спазването на добрия тон е задължително!
публикувано от MartoBG на 2020-03-18 20:53:48
Благодаря за програмите,който качвате . Бихте ли ми препоръчали програма , която да изрязва части от видео клип без да преконвертира видеото. Предпочитам да не е като големите видео редактори. Нещо малко , бързо работещо ,без преконвертиране . Предпочитам портейбъл за да не я инсталирам.
публикувано от assenort на 2020-03-18 23:27:10
публикувано от TheTRENERA на 2020-03-19 02:11:43
"MartoBG", програмката която ти препоръча 'assenort' е в някакъв обновен вариант и вероятно ще ти свърши работа. Щом искаш хем да е елементарно, хем и портабъл, тогава пробвай тази, с която само натискаш бутона 'А' за да посочиш началото за рязане и после натискаш бутона 'B' за посочване края на рязане, а от функциите горе само казваш 'Режи':
https://www54.zippyshare.com/v/K6RudbUE/file.html
публикувано от MartoBG на 2020-03-21 13:59:35
VALERKATA Благодаря за програмата. Какво препоръчате за по-сложно видеоредактиране с добавяне на аудио, преходи , забавяне на кадъра . Програмата да е по-лесна за работа и да не изисква супер мощна машина.
публикувано от TheTRENERA на 2020-03-24 16:22:31
'MartoBG', за мен най-добра ще си остане 'Camtasia Studio' (версиите 6, една от осмиците но не помня точната и версия 9). Перфектно качество, много яка компресия която нито един друг конкурент на нашата планета пък и на Марс, могат да достигнат. Примерно от 13 гигабайта видео да го направи на 800 мегабайта и то без загуби. Не ти трябва втора допълнителна програма след като си заснел клип, за да конвертираш да речем от 'AVI' в 'MP4' или директно "Ютуб формат". Ефектите са само най-нужните (като тези за оцветяване при пипане с мишката, внедряването на твое лого, избор на аудио честота).
Форматите са също само най-нужните и не надхвърлят някакви двуцифрени числа.
Скоростта в сравнение с другите е нещо като "Порше Кайен срещу Опел Вектра".
Има и други плюсове, но нека не изглеждам като рекламен агент.
На второ и трето място бих поставил 'DaVinci Resolve' (която е първата успяла да поддържа и обработва формата '8К') и
'Sony Vegas Pro', но за тях си трябва сериозна машина. "Adobe Premiere Pro" също е качествена, ала с този сложничък интерфейс ще са нужни месеци за тренинг. Пък и отново си трябва мощен компютър. В заключение ще кажа, че има една програма, която не е толкова популярна, но като ефекти бие всички (за тези които искат клиповете им да имат по 'филмаджийски' вид) и нейното име е "Pinnacle Studio". И за нея трябва по-мощен компютър. Миналата година опитах да извадя ефектите за да ги вкарам в 'Camtasia Studio', но нещо не ми се получи и в един форум момче от Франция ми даде идея как да опитаме вкарването им под формата на плъгин. Лошото е че тогава се хванах с нещо друго и повече не му писах, а сега след толкова време ми е леко неудобно. Евентуално бих се хванал пак сам да пробвам. Та на въпроса ти, отговора ми е такъв =
естествено други може да кажат друго, но аз го споделям въз основа на дългите години тествания на едни или други програми, както и желаните специфики за които ти диржиш.
{При интерес ще кажете дали желаете сглобяване на обогатени торенти с 'Camtasia Studio' и 'Pinnacle Studiо'}
публикувано от deskapas на 2020-07-03 23:17:47
VALELERKATA братле, ще може ли да ме упътиш към най надеждният софтуер за blu-ray филми директно от лаптопа? Тук попаднах като търсих в гугъл, но има много форуми и почти всеки с различен номер 1 софтуер.
публикувано от crative на 2020-10-28 19:31:32
В папката на "SufFix BluRay" освен текстовия файл няма нищо друго ?!