ArenaBG
mobile spot 4
публикувано от TheTRENERA на 2020-10-10 17:26:07
Вашето мнение относно BALDUR'S GATE 3 + Multiplayer може да оставите тук. Писането на български и спазването на добрия тон е задължително!
публикувано от TheTRENERA на 2020-10-10 18:57:11
За играещите Мултиплейър отново ще напомня, че при игра в 'LAN' не би трябвало да има нужда от изпращане на кода
за 'SERVER ID'. Често се появяват Молдовски, Руски, Украински, Румънски и други сървъри на 'LAN',
в които може да играете ако нямате свой приятел/и. (не включвайте Steam)
публикувано от TheTRENERA на 2020-10-11 01:13:14
Съобщение:
Мога да предоставя на всеки желаещ да бъде Ъплоудер или искащ да създаде видео Канал - материали, шаблони, туториали , приготвени игри и програми, всякакви спомагателни съвети. Може и чрез скайп, дискорд, TeamViewer, 'AMMYY Admin' и др.
------------------------------------
Message: I can provide anyone wishing to be an Uploader or want to create video channel - materials, templates, tutorials, prepared games and programs, any auxiliary tips. Maybe via Skype, Discord, TeamViewer, 'AMMYY Admin' and others.
публикувано от zeddd на 2020-10-11 12:55:18
Без значение дали е избрано Vulkan или DX11 играта си забива още щом натисна бутона Play, т.е. забива още преди да е стартирала :)
публикувано от adXok на 2020-10-11 14:41:47
Имайте предвид, че това е само първата мисия пусната от разработчиците. Играта все още е със статут на "в начален достъп" и не предоставя пълната сюжетна линия или начин на игра.
публикувано от TheTRENERA на 2020-10-11 15:04:48
'zeddd', браво че сам си се сетил и сам си помогна. Принципно е хубаво да се рестартира след инсталация на "Visual C++ redistributable 2015-2019".
'adXok' - така е, ама представи си каква големина ще стане накрая. Играх вчера с някакъв, който обаче е десет класи над мене и ме отказа набързо. Явно нямам достатъчно тренинг в тоя жанр. Това не означава, че и вие ще сте ботове като мен.
публикувано от re_version на 2020-10-17 18:35:50
На WIN 7 при мен не тръгна. Помислих си, че е от изискванията, понеже картата ми е с едно поколение по-стара. После се оказа, че самата игра има някакъв бъг и за да тръгне, трябва преди да я пуснете, да натиснете и задържите клавишът SHIFT докато зареди менюто.
публикувано от TheTRENERA на 2020-10-19 13:53:05
re_version: не съм чувал за това, но е важно да се знае като информация. Дано и на други свърши работа. Ок.